Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

NEJ roku 2023: Vaše volba


ikona
Mr. Hlad
babylongodzillahlasovánínejlepší filmynejlepší traileryoppenheimerspider-man
Vyberte to nejlepší z filmového roku 2023.  

Máme tu půlku března, to znamená, že jste měli dost času na to, abyste dokoukali všechny filmové resty roku 2023 a v klidu si rozmysleli, jaký loňský film byl podle vás nejlepší a jaký trailer jste si pouštěli nejčastěji. A pokud vám pořád něco ještě chybí nakoukat, nebo si nejste jisti loňskou filmovou a upoutávkovou jedničkou, tak už máte na přemýšlení jen pár dní. S hlasováním už čekat nebudeme. 

V loňském roce to u nás vyhrála divočina Babylon, na kterou v Americe nikdo nepřišel a ani zahraniční kritika z ní nebyl nadšená, nám se ovšem trefila svou odvážností a velkolepostí do vkusu jako máloco. Přitom konkurence nebyla malá. Christopher Nolan nakonec s Oppenheimerem vyhrál Oscary, dvojka animovaného Spider-Mana ukázala, jak by mohla vypadat budoucnost filmové animace i adaptací komiksů, zaujala mrazivá Anatomie pádu i japonská Godzilla. A v trailerech to bylo podobně zajímavé. 

Takže nám teď řekněte, co vloni nejvíc uchvátilo vás. Tradičně vybírejte jen z filmů, které měly vloni premiéru v českých kinech nebo na streamu. Žádné obnovené premiéry, žádné festivalovky nebo retrospektivy. 

My po vás tedy chceme, abyste nám poslali tři nejlepší a jeden nejhorší film za loňský rok a tři nejlepší a jeden nejhorší trailer, které se v naší databázi objevily v loňském roce. Svoje topky nám posílejte přes vzkazník uživateli AnketaNej a čas máte do pátku 29. března. 

Ať nemusíte složitě přemýšlet, co jste viděli a neviděli, podívejte se sem

VÝBĚR REDAKCE: NEJLEPŠÍ FILMY ::::: NEJLEPŠÍ TRAILERY

A pokud by někomu nebylo něco jasné, zeptejte se v diskusi, nebo napište mně do vzkazníku. 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (4)
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace