Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Fér hra: Recenze

příspěvky 1 - 4 Napsat příspěvek
Ve finále lepší, než jsem čekal. a rozhodně ne unylá šedesátka, kterou to tady má. Dost dlouho si ale člověk musí počkat, jestli to opravdu nakonec nezajede do rutinních kolejí filmů, kterých už jsme viděli mraky, ale - nezajede. Phoebe Dynevor hot AF a s Ehrenreichem si to dávají i herecky. Jen ten konec už byl přenatažený moc a byť v úplném finále se podařilo najít solidní a originální pointu, snímek k ní spíš doklopýtal. I tak ale spokojených 75 %. 
891689
Ve finále lepší, než jsem čekal. a rozhodně ne unylá šedesátka, kterou to tady má. Dost dlouho si ale člověk musí počkat, jestli to opravdu nakonec nezajede do rutinních kolejí filmů, kterých už jsme viděli mraky, ale - nezajede. [url=https://www.csfd.cz/tvurce/316012-phoebe-dynevor/]Phoebe Dynevor[/url] hot AF a s [url=https://www.csfd.cz/tvurce/67666-alden-ehrenreich/]Ehrenreichem[/url] si to dávají i herecky. Jen ten konec už byl přenatažený moc a byť v úplném finále se podařilo najít solidní a originální pointu, snímek k ní spíš doklopýtal. I tak ale spokojených 75 %. 
0 0
reagovat

6/10

Vysoce konkurenční firemní prostředí, krát zapovězené milostné pletky kolegů, krát charakterové slabosti a vady na obou stranách, děleno nenápaditý scénář a nevýrazná režie, rovná se pokus o korporátní psycho thriller o moci a bezmoci, který skončil někde na půli cesty.
 
Kombinace toxické vztahovky a burzovního dramatu o těžkém životě yuppies na papíře nabízela spousty příležitostí, jak rozehrát pořádně mrazivé/žhavé divadlo, ale přenést to do samotného filmu se už tak úplně nepodařilo. Na žádné peprnější scény ve filmu, trochu nepochopitelně, nedojde (první chyba). Všechny vděčné dějové prvky, které by se do podobné žánrovky hodily (intriky, vydírání, interní vyšetřování nebo ještě lépe soud, pokus o (sebe)vraždu, atd.), aby dodaly ději atmosféru, napětí a na konci patřičný klimax (v obou smyslech slova:)), se filmu vyhnou velkým obloukem (druhá chyba). V okamžiku, kdy se konečně něco opravdu vyhroceného stane (potyčka na wc), film nedlouho poté končí polovičatým finále, které vyšumí do ztracena, namísto toho, aby náležitě vygradoval (třetí chyba).
 
Film zachraňuje pár povedených scén (klečení na kolenou, pauza na kafe) a slušný casting. Ehrenreich s Dynevor jsou fajn a Marsan je rovnou skvělý. Jako celovečerní (autorský) debut to není špatné, ale ve všech ohledech šlo zajít mnohem dál.  
887190
Vysoce konkurenční firemní prostředí, krát zapovězené milostné pletky kolegů, krát charakterové slabosti a vady na obou stranách, děleno nenápaditý scénář a nevýrazná režie, rovná se pokus o korporátní psycho thriller o moci a bezmoci, který skončil někde na půli cesty.   Kombinace toxické vztahovky a burzovního dramatu o těžkém životě yuppies na papíře nabízela spousty příležitostí, jak rozehrát pořádně mrazivé/žhavé divadlo, ale přenést to do samotného filmu se už tak úplně nepodařilo. Na žádné [spoiler]peprnější scény[/spoiler] ve filmu, trochu nepochopitelně, nedojde (první chyba). Všechny vděčné dějové prvky, které by se do podobné žánrovky hodily [spoiler](intriky, vydírání, interní vyšetřování nebo ještě lépe soud, pokus o (sebe)vraždu, atd.)[/spoiler], aby dodaly ději atmosféru, napětí a na konci patřičný klimax (v obou smyslech slova*:)*), se filmu vyhnou velkým obloukem (druhá chyba). V okamžiku, kdy se konečně něco opravdu vyhroceného stane [spoiler](potyčka na wc)[/spoiler], film nedlouho poté končí polovičatým finále, které vyšumí do ztracena, namísto toho, aby náležitě vygradoval (třetí chyba).   Film zachraňuje pár povedených scén [spoiler](klečení na kolenou, pauza na kafe)[/spoiler] a slušný casting. Ehrenreich s Dynevor jsou fajn a Marsan je rovnou skvělý. Jako celovečerní (autorský) debut to není špatné, ale ve všech ohledech šlo zajít mnohem dál.  
6/10
0 0
reagovat
Já byl taky poměrně spokojenej. Posledních 20min ale bylo tím kupením extrémně vyhrocených situací až směšný.
884073
Já byl taky poměrně spokojenej. Posledních 20min ale bylo tím kupením extrémně vyhrocených situací až směšný.
1 0
reagovat
Mile me to prekvapilo. Slabej konec, ale do ty doby fajn, cheeky, hezky rozepsany, fajn zahrany. Preklad dabingu dost hroznej. 65%
884072
Mile me to prekvapilo. Slabej konec, ale do ty doby fajn, cheeky, hezky rozepsany, fajn zahrany. Preklad dabingu dost hroznej. 65%
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se