Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Pátý Indiana Jones sehnal posilu


ikona
Spooner
harrison fordindiana jonesjames mangoldjohn williamsPhoebe Waller-Bridgesteven spielberg
Harrison Ford naposledy nasadí ikonický klobouk. A přivítá novou talentovanou tvář. 

Sice už tomu mnozí po všech těch odkladech a dlouhém čekání přestali věřit, ale nakonec se to přeci jen stane. Ano, pátý díl legendárního Indiana Jonese opravdu vznikne a natáčet by se mělo začít co nejdříve, aby se stihla plánovaná premiéra v létě příštího roku. Harrison Ford se tak oficiálně naposledy vrátí do své ikonické role, zakončí tím celou sérii a místo Stevena Spielberga mu v tom za kamerou tentokrát bude pomáhat režisér Logana a Le Mans ´66 James Mangold. A hudbu pak samozřejmě nevytvoří opět nikdo menší než legendární John Williams. Jenže i před kamerami bude Harrison Ford potřebovat silné posily. A jednu zatraceně zajímavou právě teď ulovil.

V doposud nespecifikované roli se totiž objeví talentovaná Phoebe Waller-Bridge, hvězda a tvůrkyně výtečného seriálu Potvora, která ale v poslední době už začíná vystrkovat růžky i ve filmovém světě. Podílela se totiž na scénáři k bondovce Není čas zemřít a propůjčila hlas droidovi L3-37 ve filmové sólovce Hana Sola. A všichni, kdo viděli zmiňované Fleabag, určitě potvrdí, že se jedná o neskutečný talent a továrnu na trefné komediální hlášky. Což je vlastnost, jež by se jí mohla vedle slavného archeologa hodit. Tak uvidíme, zda si Bridge zahraje Indyho novou parťačku, nebo se naopak objeví na opačné straně barikády.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace