Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Režisér Parazita chce natočit anti-muzikál


ikona
do_Od
Bong Joon-hofilmmuzikálOscarParazit
Oscara už má, teď chce korejský režisér obrátit oblíbený žánr vzhůru nohama. 

Bong Joon-ho má čerstvě doma Oscara za režii nejlepšího filmu loňského roku Parazit. A přestože jsem z filmu nebyl nijak dvakrát unešený, talent tomuhle chlapíkovi asi upřít nedokážu. Koneckonců, Ledová archa byla super a na Pečeť vraha se chystám už pěkně dlouho. Tou skutečnou revolucí by ale mohl být až jeho příští film.

Džun-ho Pon, jak se česky jméno korejského tvůrce vyslovuje, by totiž rád natočil tzv. anti-muzikál. Co si pod tím představit? Tady režisér nebyl moc konkrétní a uvedl jen následující příklad. Přestože totiž zbožňuje filmy jako Zpívání v dešti, pokaždé když postavy začnou zpívat, začne pociťovat jistou trapnost a šklebit se u toho. V jeho filmu by tak postavy krátce poté, co by začaly zpívat, okamžitě přestaly a zahlásily místo toho něco ve smyslu, co to sakra blbnou. Film by tak byl svým přístupem k hudbě a zpěvu velmi odlišný.

Pravdou je, že ani on asi neví, jak přesně by to fungovalo. Nicméně už jen to, že měl potřebu nad tím takhle uvažovat, znamená, že by nás výsledný film zatraceně zajímal. Ostatně, jeho další snímek nás bude zajímat, i kdyby to bylo nakonec něco úplně jiného, Oscar je totiž Oscar. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace