Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Creed II: Blu-ray

příspěvky 1 - 5 Napsat příspěvek
reaguje na: Spiker
Jsem na tom stejně, podle mě má ten film všechno, co má film o chlapech pro chlapy mít. Byla tam naprosto jasná a pochopitelná motivace všech zúčastněných, touha dokázat světu, kdo jste, bolest a zklamání, znovunalezená cesta.. Jsem moc rád, že tato minisérie vznikla a že vznikla pod názvem "Creed", který tomu dodal nový rozměr.:+
719688
Jsem na tom stejně, podle mě má ten film všechno, co má film o chlapech pro chlapy mít. Byla tam naprosto jasná a pochopitelná motivace všech zúčastněných, touha dokázat světu, kdo jste, bolest a zklamání, znovunalezená cesta.. Jsem moc rád, že tato minisérie vznikla a že vznikla pod názvem "Creed", který tomu dodal nový rozměr.*:+*
719654
1 -1
reagovat
Taky se přidávám do klubu, kterému dvojka hodně sedla. Jinde bych možná podobný příběh odzíval, ale filmu se podařilo si mě získat díky postavám. Přirostly mi k srdci, takže jsem ubíhající minuty prožíval o to víc. Navíc vyvrcholení byla emocionální šleha.
719662
Taky se přidávám do klubu, kterému dvojka hodně sedla. Jinde bych možná podobný příběh odzíval, ale filmu se podařilo si mě získat díky postavám. Přirostly mi k srdci, takže jsem ubíhající minuty prožíval o to víc. Navíc vyvrcholení byla emocionální šleha.
3 0
reagovat

10/10

Mně film aboslutně dostal a dojal k slzám. :+
719654
Mně film aboslutně dostal a dojal k slzám. *:+*
10/10
3 -1
reagují: crom
reagovat
Sila Rockyho a aj Creeda IMO vždy ležala v tom keď čo najviac reflektoval Stalloneho život a jeho snahu niečo dokázať. Keď Rockyho filozofovanie malo akýsi hmatateľný, reálny základ.

Jednotka bola o outsiderovi, ktorému už pomaly ujížděl vlak a snažil sa využiť svoju jedinú šancu niečo dokázať - Stallone bol v rámci svojej kariéry na tom rovnako. Rocky Balboa bol o starnúcej bývalej hviezde, ktorá chcela ukázať že na to stále má - Stallone bol na tom rovnako. Creed bol o tom ako sa starnúca bývalá hviezda musí presunúť do úlohy mentora a s pokorou pustiť do popredia mladosť - Stallone bol na tom (v zásade) rovnako. 

Creed II IMO nemá takéto hmatateľné, reálne emocionálne jadro a pôsobí preto prázdnejšie. Rocky nemudruje a nefilozofuje preto, lebo naozaj má čo povedať, ale preto, lebo sa to od jeho postavy tak nejako očakáva. Pôsobí to proste umelo a mechanicky.  

To neznamená, že Creed II je zlý film, ale proste mu chýba to srdce, ktoré mali najlepšie diely série (IMO jednotka, šestka a Creed). 
719635
Sila Rockyho a aj Creeda IMO vždy ležala v tom keď čo najviac reflektoval Stalloneho život a jeho snahu niečo dokázať. Keď Rockyho filozofovanie malo akýsi hmatateľný, reálny základ. Jednotka bola o outsiderovi, ktorému už pomaly ujížděl vlak a snažil sa využiť svoju jedinú šancu niečo dokázať - Stallone bol v rámci svojej kariéry na tom rovnako. Rocky Balboa bol o starnúcej bývalej hviezde, ktorá chcela ukázať že na to stále má - Stallone bol na tom rovnako. Creed bol o tom ako sa starnúca bývalá hviezda musí presunúť do úlohy mentora a s pokorou pustiť do popredia mladosť - Stallone bol na tom (v zásade) rovnako.  Creed II IMO nemá takéto hmatateľné, reálne emocionálne jadro a pôsobí preto prázdnejšie. Rocky nemudruje a nefilozofuje preto, lebo naozaj má čo povedať, ale preto, lebo sa to od jeho postavy tak nejako očakáva. Pôsobí to proste umelo a mechanicky.   To neznamená, že Creed II je zlý film, ale proste mu chýba to srdce, ktoré mali najlepšie diely série (IMO jednotka, šestka a Creed). 
3 0
reagovat
Není to stejně dobrý, jako jednička, ale pořád je to hodně dobrý :+
719619
Není to stejně dobrý, jako jednička, ale pořád je to hodně dobrý *:+*
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se