Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Jak je to teď s Cavillem a Supermanem?


ikona
KarelR
henry cavill liga spravedlnosti shazam superman zaklinac
Předběhnul zase jednou internet realitu? 

Předevčírem se na filmových webech začalo řešit, jestli Henry Cavill náhodou nekončí jako Superman. Většina lidí samozřejmě nečekala na potvrzení a brala to jako hotovou věc. Celá situace ale ještě měla dohru, protože na ní reagovali Warneři, Cavillova agentka a nakonec i samotný Cavill. Co jsme se dozvěděli?

Ve zkratce se dá říct, že nic definitivního - všichni akorát mlží. Cavillova agentka Dany Garcia napsala na Twitter: "Uklidněte se, Henry má kápi pořád ve skříni. Warneři zůstávají při evoluci DC vesmíru našimi partnery." Samotní Warneři hodili do placu oznámení: "S Henrym Cavillem máme skvělé vztahy a velice ho respektujeme, na to se nic nezměnilo. Ohledně dalších filmů se Supermanem jsme ještě neučinili žádná rozhodnutí." No a Henry Cavill se poděli o kryptické video, v němž zvedá do záběru figurku Supermana.

Nikdo tedy nepotvrdil, že Cavill končí, zároveň ale nejsou žádné plány na jeho návrat. Co to znamená? Že je Cavillův odchod pořád docela reálný - jen se zřejmě nechává vyhnít do chvíle, kdy bude mít premiéru Zaklínač a přijde se s tím, že už Henry nemá na Supermana čas.

Myslíte si, že to nějak takhle dopadne? Anebo věříte, že se Cavill do role vrátí a momentálně jen hraje o peníze, jak tvrdí bulvární server TMZ? U Warnerů se prý už nyní šušká o tom, že by si mohl Supermana do budoucna zahrát Michael B. Jordan. Pocitu, že tam moc nevědí, co mají dělat, jsme se tak ani s novým vedením nezbavili...

---

Vytáhni v hospodě: Warneři celé DC přesunuli pod novou divizi "Globálních značek a zážitků", kterou řídí Pam Lifford, bývalá šéfka jejich "Operací se spotřebními výrobky". Jestli to dobře chápu, Jim Lee a Dan Diddio se tedy budou zpovídat slečně/paní, která řídila prodej merchandisingu (pozice šéfa DC je po odchodu Diane Nelson stále prázdná) a nejspíš má za úkol tvrdě konkurovat Disneymu.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (25)
© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace