Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Robinsonovi: Recenze

příspěvky 1 - 3 Napsat příspěvek
Na chvíli sem se lekl, protože se mi nezobrazily plné hvězdičky a myslel sem si, že hodnocení je 0/10:)):))...i tak jsem od tohodle neočekával příliš, už kvůli pro mě nepříjemné obrazové stylizaci (to dítě vypadá odporně).
32797
Na chvíli sem se lekl, protože se mi nezobrazily plné hvězdičky a myslel sem si, že hodnocení je 0/10*:))**:))*...i tak jsem od tohodle neočekával příliš, už kvůli pro mě nepříjemné obrazové stylizaci (to dítě vypadá odporně).
0 0
reagovat
Souhlas s recenzí, v kině mě to ještě celkem bavilo, ale jak se mi to rozleželo v hlavě tak zbyl jen pocit, že všechno je odněkud okopírované, opravdu dobré vtípky tak 2-3. Občas se mihne dobrý nápad, ale je jich zoufale málo.
No a to že dali na začátek ten starý kraťas aby vyniknul kontrast, to se jim taky moc nepodařilo, protože fakt vyniknul :-).
32773
Souhlas s recenzí, v kině mě to ještě celkem bavilo, ale jak se mi to rozleželo v hlavě tak zbyl jen pocit, že všechno je odněkud okopírované, opravdu dobré vtípky tak 2-3. Občas se mihne dobrý nápad, ale je jich zoufale málo. No a to že dali na začátek ten starý kraťas aby vyniknul kontrast, to se jim taky moc nepodařilo, protože fakt vyniknul :-).
0 0
reagovat
Sakra, tak když jsem se v průběhu loňského roku díval na seznam premiér, tak jsem si po nadějném teaseru říkal, že pokud by mě měl nějaký film v roce '07 opravdu překvapit, tak že to nejspíše budou Robinsonovi. Njn, škoda, ale aspoň ušetřím prachy za lístek.

Mr. Hlad: No, nějaké animáky v kinech sice jsou, ale většinou to jsou věcy trošku staršího data, takže pokud někdo se svými dětmi chodí do kina ravidelně, tak asi moc na výběr mít nebudou... ?)
32771
Sakra, tak když jsem se v průběhu loňského roku díval na seznam premiér, tak jsem si po nadějném teaseru říkal, že pokud by mě měl nějaký film v roce '07 opravdu překvapit, tak že to nejspíše budou Robinsonovi. Njn, škoda, ale aspoň ušetřím prachy za lístek. Mr. Hlad: No, nějaké animáky v kinech sice jsou, ale většinou to jsou věcy trošku staršího data, takže pokud někdo se svými dětmi chodí do kina ravidelně, tak asi moc na výběr mít nebudou... *?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se