Soutěž: Zadarmo na Fresh Film Fest


ikona
Mr. Hlad
fresh film festsoutěž
Chcete vidět v kině Cabin in the Woods, The Raid a další pecky a neplatit za to ani korunu?  

Pokud potřebujete v těhle pekelných vedrech důvod k tomu, abyste si na pár hodin zalezli do kina a schovali se tam před vražedným sluníčkem, doporučujeme návštěvu Fresh Film Festu. Tenhle malý fesťák se letos v Praze koná už podeváté. Začíná 29. srpna a končí 2. září. Promítat se bude v kinech Světozor a Kině 35, dále pak v maďarském institutu v Praze ve Studiu Béla, v budově FAMU a v Riegerových sadech.

Zajít si můžete na vítězný film z festivalu v Rotterdamu Klip, akční nářez The Raid, parádní hororovou šílenost The Cabin in the Woods, oscarové drama Začátky, chválenou indie Nábyteček, hvězdně obsazené drama Margin Call a spoustu dalších známých i neznámých pecek. Každopádně bude na co koukat.

A vy můžete koukat zadarmo. Máme pro vás totiž třikrát dvě akreditace a pokud je chcete, stačí odpovědět na otázku - za který film dostal Kevin Spacey, kterého můžete vidět v dramatu Margin Call, svého prvního Oscara? Správné odpovědi posílejte do půlnoci 27. 8. 2012 na mail souteze@moviezone.cz a do předmětu napište SOUTĚŽ FRESH FILM FEST. Vítěze budeme kontaktovat mailem.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace