Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku 13: DVD

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Dovolím si tady tam koment z csfd od Šakalíka. Ten to popsal přesně: Obsahově hodně plytké a docela i nudné. Jediné napínavé momenty jsou ty předlouhé vteřiny před rozsvícením žárovky, jinak je to v podstatě o ničem. Nehledě na to, že tomu příběhu se prostě nedá věřit. Pozor SPOILER - náš elektrikář si to klidně nakráčí do jámy lvové jakoby nic a nikomu to vlastně ani moc nevadí a hraje se vesele dál, přestože všichni ví, že po nich jede policie. Samotné hráče, kterým nikdo neustřelil hlavu, pak nechají jen tak v klidu odejít s balíkem peněz – no táák! Policajti pak čapnou našeho elektrikáře a když u sebe nemá prachy, tak ho pustí a ani se nenamáhají ho sledovat. Tak nějak ten příběh prostě drhne. Za zmínku stojí snad jen Michael Shannon v roli uřvaného rozhodčího na vysoké sesli, který hraje úplně stejného magora jako v Boardwalk Empire. A pak Alexander Skarsgard – já toho chlapa prostě žeru (platonicky :-)) Za ty dva dávám jednu hvězdu navíc. (3*)
Já osobně bych tomu dal 4/10. V recenzci se vyzdvihuje herecké obsazení, ale to je tak hezké akorát na papíru. Zejména hlavní hrdina působí divným prkeným a nesympatickým dojmem.
207376
Dovolím si tady tam koment z csfd od Šakalíka. Ten to popsal přesně: Obsahově hodně plytké a docela i nudné. Jediné napínavé momenty jsou ty předlouhé vteřiny před rozsvícením žárovky, jinak je to v podstatě o ničem. Nehledě na to, že tomu příběhu se prostě nedá věřit. Pozor SPOILER - náš elektrikář si to klidně nakráčí do jámy lvové jakoby nic a nikomu to vlastně ani moc nevadí a hraje se vesele dál, přestože všichni ví, že po nich jede policie. Samotné hráče, kterým nikdo neustřelil hlavu, pak nechají jen tak v klidu odejít s balíkem peněz – no táák! Policajti pak čapnou našeho elektrikáře a když u sebe nemá prachy, tak ho pustí a ani se nenamáhají ho sledovat. Tak nějak ten příběh prostě drhne. Za zmínku stojí snad jen Michael Shannon v roli uřvaného rozhodčího na vysoké sesli, který hraje úplně stejného magora jako v Boardwalk Empire. A pak Alexander Skarsgard – já toho chlapa prostě žeru (platonicky :-)) Za ty dva dávám jednu hvězdu navíc. (3*) Já osobně bych tomu dal 4/10. V recenzci se vyzdvihuje herecké obsazení, ale to je tak hezké akorát na papíru. Zejména hlavní hrdina působí divným prkeným a nesympatickým dojmem.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se