Natočte to za 24 hodin


ikona
imf
amatfilm
 

Podobnou čtyřiadvacetihodinovku snad nezažil ani Jack Bauer. Apple připravil trochu adrenalinového vyžití pro všechny, kdo mají hollywoodské ambice. Natáčíte amatérské filmy? A zvládnuli byste zprovoznit nějaké to zadání během 24 hodin? Pak jste měli dávat větší pozor (nebo se narodit v Americe), protože jste mohli vyhrát kopii slavného střihového programu Final Cut Pro a 80GB iPod. Podmínkou samozřejmě bylo, že svoje veledílo sestříháte na Macovi a zakomponujete do něj některou z kombinací, které Apple vyhlásil (např. "použití jeřábového záběru, odlehlá lokace, hláška "have a nice day" v dialogu).

Pro většinu amatérských filmařů není podobný časový rozsah žádnou novinkou, ostatně takové ty dvouminutové kraťasy s pointou i bez ní lze stočit za jedno odpoledne (když máte nějakou koncepci) a alespoň z mých zkušeností vyplývá, že díky probdělé noci nad střihem a zvukovými efekty to stihnete do toho limitu vyrobit. Jenže to chce nápady, talent a trochu štěstí, jinak se s tím můžete chlubit tak maximálně před příbuznými. :) Pokud vás zajímá, jak to může dopadnout, mrkněte přímo na stránky Insomnia Festivalu (originální název) a rovnou ohodnoťte některý ze snímků (doporučuji 1 Riddle). Třeba vám pak jeho autor toho iPoda na chvíli půjčí.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace