Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapujeJarita12Robin Hood je zatím tady psaný v srpnu, snad to nezruší :( Dost mě to teda mrzí. Reakce jsou teda dost půl na půl, ale ráda bych si na to udělala názor sama v kině.
Podobně jsem se těšila na Life of Chuck, kde svítila premiéra v červnu, a doteď to tady není ani na streamu.
Diskuze k článku Call: Trailer
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Shrek 5: Teaser 2

.