reaguje na:
pepo
Hele já to viděl před půl rokem na festivalu ve Vuctorii a doteď to mám v hlavě. Nejde jen o styl, jakým to je natočené, ale člověk by až nechtěl věřit, že ty komické postavičky jsou skutečné. Protože každý soutěžící je unikátní a každá scéna je jak z nějaký knížky. Nemá to sice žádný emoční peak, ale je to film, na který bych vzal klidně všechny prarodiče. Ty by to milovali.
|
reagovat
|


