Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Nový film režiséra Barbara se odehrává ve stejném světě


ikona
do_Od
BarbarJosh BrolinWeaponsZach Cregger
Marketing novinky Weapons odkazuje na kampaň k Blair Witch a potvrzuje dříve spekulovanou domněnku. 

Zach Cregger si jediným filmem podmanil Hollywood natolik, že mu rázem začali všichni zobat z ruky. Jeho novinku Weapons tak zatoužila mít pod svojí střechou všechna velká studia, až ji nakonec ukořistili Warneři. No a právě ti teď zkouší rozjet virální marketing ve stylu Záhady Blair Witch, kdy vznikla falešná zpravodajská stránka Maybrook News odkazující na město, v němž se bude děj nadcházejícího snímku odehrávat. Ta pak čerstvě potvrzuje hlavní zápletku celého filmu.

V městečku totiž dojde k záhadnému zmizení 17 dětí všech ve stejný čas (2:17 ráno), jež se nikdy nevrátí. Úřady si neví rady, rodiče jsou zdrcení a když se zjistí, že děti pravděpodobně opustily své domy dobrovolně samy neznámo kam, začne být nálada v komunitě ještě o řád napjatější. Zhruba tolik se potom píše i na falešných stránkách, které informují o celé události jako o něčem, co se skutečně stalo.

Ještě zajímavější je ale jiný nesouvisející příběh rovněž zmíněný na webu. Je jím totiž událost z filmu Barbar, což potvrzuje dřívější spekulace, že by se Creggerův nový film měl odehrávat ve stejném propojeném univerzu. Nutno však dodat, že Weapons má být ještě o několik levelů ambicióznější podívaná, kde události filmu budou vyprávěny skrze šest různorodých perspektiv a celý příběh tak bude jedna velká složitá mozaika. Není divu, že se o scénář svedla taková mela.

Ve filmu si měl mimochodem zahrát i Pedro Pascal, možná jste si ale všimli, že místo toho nakonec hraje ve všech ostatních filmech a seriálech, takže na Weapons mu nezbyl čas. Obsazení tudíž tvoří Josh Brolin, Julia Garner, Brian Tyree Henry, Tom Burke, Austin Abrams, Alden Ehrenreich, Benedict Wong nebo June Diane Raphael. Premiéra je v plánu na začátku srpna. Na podzim se pak Cregger rovnou pustí do svého dalšího projektu, kterým bude reboot herní série Resident Evil, která se tak snad konečně dočká důstojné adaptace.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace