Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Jeremy Renner se k náročnějším rolím jen tak nevrátí


ikona
do_Od
filmyherecJeremy Rennernehodazranění
Jak to vypadá s návratem Jeremyho Rennera k herectví? 

Jeremy Renner skončil v lednu roku 2023 v nemocnici na jednotce intenzivní péče poté, co zachránil život svému synovci při incidentu se sněžným pluhem. Sice tak potvrdil svůj status superhrdiny, nehoda byla ovšem tak vážná, že nejenže je štěstí, že je herec dnes vůbec naživu, ale dokonce je natolik zdravý, že se mohl již vrátit i ke hraní. Nebo minimálně tomu hraní, které není fyzicky nebo psychicky náročné, jako například role v seriálu Starosta Kingstownu.

Jak teď totiž potvrdil v podcastu Smartless s Willem Arnettem, Seanem Hayesem a Jasonem Batemanem, na náročnější role si zatím netroufá. Důvod? Jednoduše na to nemá energii. Možná ani sílu. Hlavně ale hodlá nic neuspěchat, chce si dopřát klid, odpočinek, možná si zachovat i určitý odstup, což je po takovém incidentu vlastně naprosto pochopitelné.

Každopádně s návratem Rennera do marvelovek ani jiných akčních rolí to tedy ještě nějakou dobu nebude moc horké, a uvidíme, jestli se vůbec zvládne objevovat jinde než v menších komorních seriálech, kde navíc bude převážně spíš mluvit. Je to samozřejmě škoda i s ohledem na sérii Mission: Impossible, které byl kdysi součástí. Snad to ale není definitivní sbohem, a fanoušci Rennera ještě na velkém plátně v budoucnu spatří.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace