Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Pátá Smrtonosná zbraň je stále na cestě


ikona
do_Od
Danny GloverMel GibsonRichard DonnerSmrtonosná zbraň
Mel Gibson opět potvrdil, že se chystá natočit pátou Smrtonosnou zbraň. My ale chceme vidět činy místo slov. 

Mohl bych si klidně zkopírovat předchozí novinku, případně tu předchozí, nebo tu ještě starší, a následující řádky by asi byly víceméně furt stejné. Po smrti legendárního Richarda Donnera se už už zdálo, že na další Smrtonosnou zbraň s Gibsonem a Gloverem nikdo nesáhne, jenže pak se údajně jednání s Warnery chopil samotný Mel Gibson, který následně oznámil, že film přece jen vznikne a to s ním jako režisérem.

Scénář je údajně hotov, všichni zjevně mají chuť i zájem do toho jít, Gibson neustále omílá, jak mu Donner svěřil do rukou tu čest odvyprávět poslední kapitolu příběhu Murtaugha a Riggse, a jaká to pro něj bude čest film natočit. Háček? Ačkoliv se Gibson co půl roku připomíná (naposledy to právě zopakoval tady), reálně se produkce stále nikam nepohnula, a já si už začínám říkat, jestli to spíš nejsou zbožná přání herce a vůbec tvůrce, jemuž se dveře do velkého Hollywoodu přece jen zavřely, protože něco na tom všem mi zkrátka nesedí.

Už jen fakt, že Danny Glover ve svých 77 letech nevypadá zrovna nejsvěžeji (a má na to taky nárok, ne všichni jsou jako Clint Eastwood), ale zároveň je tu Gibsonova minulost i současnost, nová strategie Warnerů odklepávat jen jasné hity (ačkoliv bůhví, jak to tam teď mají) a hlavně to, že se o tomhle projektu mluví už několik let (chystal ho zaživa ještě Donner) a stále jsme nedostali ani oficiální začátek natáčení, mi zkrátka napovídají, že ačkoliv by asi mnozí včetně mě rádi tohle viděli, tenhle vlak už ujel a někdo si to jen stále nechce připustit. Kéž bych se pletl.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace