Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Nový Superman našel svého Lexe Luthora


ikona
Mr. Hlad
dcjames gunnlex luthornicholas houltsupermansuperman legacy
Důstojný protivník pro Supermana?  

James Gunn už před nějakou dobou vyměnil Marvel za DC, kde má na starost víceméně kompletní restart. Jestli to byla dobrá volba, nebo ne, se ukáže za pár let. Jeho Sebevražedný oddíl byl fajn, ale komerčně propadl (i kvůli Covidu samozřejmě), teď se ovšem Gunn věnuje podstatně prestižnější látce. Má do kin poslat nového Supermana. 

Už nějakou dobu víme, že v Superman: Legacy si nejslavnějšího superhrdinu všech dob zahraje David Corenswet, Lois Lane bude mít tvář Rachel Brosnahan a dorazí třeba i Nathan Fillion nebo Isabela Merced. Superman je dost velká značka na to, aby se obešel bez velkých hvězd a vypadá to, že s tím Gunn počítá, protože teď si vybral svého Lexe Luthora. A nejsme si jistí, jestli z toho máme radost. 

Ikonického zloducha si totiž zahraje Nicholas Hoult. V posledních letech šlo o asi největšího smolaře v Hollywoodu, protože mu jen těsně utekla role Batmana a kvůli pozdrženému natáčení musel opustit i roli zloducha z poslední Mission: Impossible. Hoult umí být fajn, jako třeba v seriálu Veliká, v Šíleném Maxovi nebo konec konců i v těch X-Menech. Pak tu ale má filmy jako Redfield, které ukázaly, že jeho herectví má své limity a že jeho star power prakticky neexistuje. Teď se pokusí jít ve stopách Gena Hackmana, Kevina Spaceyho a no… Jesseho Eisenberga, budiž. Jak to zvládne, uvidíme v létě 2025. 

---

Vytáhni v hospodě: Nicholas Hoult se prý zúčastnil i castingu na samotného Supermana a i když roli nedostal, očividně zanechal dobrý dojem.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace