Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Saltburn: Trailer

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Premisou mě to, upřímně, až tak moc nezaujalo (podobných "zasvěcovacích" historek do vyšší společnosti, ať už dobových nebo moderních, jsem ve filmech už viděl spousty a z traileru mi tak úplně nepřijde, že se tady po příběhové stránce pojede ve výrazně odlišných kolejích, než je v rámci těchto filmů zvykem), ale audiovizuálně to vypadá docela stylově, casting je fajn (Keoghan loni u McDonagha chytl skvělou formu, tak snad si ji přenesl i sem, Pike uvidím rád kdykoliv a kdekoliv - velká škoda, že se více neprosadila - a rolička pro starou známou Mulligan taky není na škodu:)) a především zde figuruje faktor Fennell. Debut se více než vydařil a prvotní reakce jsou povzbudivé, takže očekávání jsou nastavena hodně vysoko. 
885278
Premisou mě to, upřímně, až tak moc nezaujalo (podobných "zasvěcovacích" historek do vyšší společnosti, ať už dobových nebo moderních, jsem ve filmech už viděl spousty a z traileru mi tak úplně nepřijde, že se tady po příběhové stránce pojede ve výrazně odlišných kolejích, než je v rámci těchto filmů zvykem), ale audiovizuálně to vypadá docela stylově, casting je fajn (Keoghan loni u McDonagha chytl skvělou formu, tak snad si ji přenesl i sem, Pike uvidím rád kdykoliv a kdekoliv - velká škoda, že se více neprosadila - a rolička pro starou známou Mulligan taky není na škodu*:)*) a především zde figuruje faktor Fennell. Debut se více než vydařil a prvotní reakce jsou povzbudivé, takže očekávání jsou nastavena hodně vysoko. 
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se