Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Vychází Encyklopedie hororového filmu


ikona
Spooner
albatrosEncyklopedie akčního filmuEncyklopedie fantasy filmuencyklopedie hororového filmuEncyklopedie komiksového filmutovárna na sny
Michael Myers, Freddy Krueger i ty nejbrutálnější filmové zvrácenosti. To vše nabízí Encyklopedie hororového filmu!  

Za uplynulé roky už jste si mohli zvyknout na to, že naši redakci můžete potkávat nejen na internetu, ale díky naším vydatným filmovým encyklopediím i v knihkupectví. Nejdříve jsme vás provedli akčním žánrem, pak jsme se zaměřili na oblíbené komiksovky, došlo i na zevrubný náhled pro milovníky fantasy a Imf s Mr. Hladem vám v Továrně na sny poskytli výlet do hollywoodského zákulisí. Nyní ale pro vás máme nový knižní přírůstek, který vám nabídne žánr ze všech nejstrašidelnějších. Ano, konečně došlo i na milované horory!

Dlouho připravovaná Encyklopedie hororového filmu vychází ve všech dobrých knihkupectvích či na e-shopech právě v těchto dnech a naservíruje vám ultimátní přehled toho nejzásadnějšího, ale i nejvíce obskurního, co nám strašidelný žánr během své historie nabídl. Dojde na jeho největší ikony a filmové klasiky v čele s Michaelem Myersem, Jasonem Voorheesem, Freddy Kruegerem či Vymítačem ďábla, ale dočkáte se i zapadlých žánrových klenotů a průletu zásadními tituly z celého světa, od Japonska až po Itálii. A dojde samozřejmě i na výčet těch nejvýznamnějších tvůrců a herců, pohled na televizní tvorbu a možná poznáte i pokleslé hororové subžánry, o nichž jste do teď nikdy neslyšeli.

Ano, naše nová encyklopedie toho skrývá opravdu hodně a jedná se zatím o naši nejobsáhlejší a nejzevrubnější knihu, u níž jsme v tradici hororů takřka potili krev. A podílela se na ní téměř kompletní MZ sestava. V knize tak najdete texty od Civala, Mr. Hlada, Imfa, Rimsyho, Spoonera či TedaGeorge, tentokrát jsme však přibrali i „externí“ posilu v podobě velkého hororového experta Jana Gála, bez jehož poznatků a obřích znalostí těch největších obskurností, v nichž se naše redakce pomalu ani nechytá, by kniha nikdy nebyla tak výživným a komplexním čtením. A za to mu patří naše velké díky!

Pokud se tedy počítáte mezi velké fandy hororů, chcete si něčím zpříjemnit blížící se Halloween či už přemýšlíte o dárku k Vánocům, zaběhněte si Encyklopedii hororového filmu koupit do blízkého knihkupectví. Nebo navštivte e-shop nakladatelství Albatros, kde seženete i naše předchozí kousky – Encyklopedii akčního filmuEncyklopedii komiksového filmuTovárnu na sny i Encyklopedii fantasy filmu. Křest naší nejnovější encyklopedie proběhne 20. listopadu v pražském kině Aero, kde budete moci zhlédnout i nestárnoucího Vymítače ďábla.

 
  
  
  
 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace