Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Dvojka Mortal Kombat našla hlavní hvězdu


ikona
Spooner
karl urbanmortal kombat
Kdo si v sequelu videoherní mlátičky zahraje jednu z nejoblíbenějších postav celé značky? 

Nová adaptace Mortal Kombat nebyla před dvěma lety žádným veledílem, vlastně ale splňovala vše, co od hrané verze slavné bitkařiny očekáváme. Byla sice trošku tupá, ale také přiznaně přímočará, se sympatickými postavami, fajnovými bitkami, brutálními fatalitami a nespočtem herních odkazů. Účel byl zkrátka v rámci mezí splněn. Snímek měl navíc premiéru v komplikované době, kdy se objevil díky strategii Warnerů rovnou v kinech i na HBO Max. A za složité situace slavil solidní úspěch. Druhý díl už je tak nějaký týden odklepnut a herní pařany u něho zajímala hlavně jedna věc. Kdo si zahraje dost možná nejoblíbenější a divácky nejvděčnější postavu herní franšízy, Johnnyho Cage, který v jedničce po hříchu absentoval? Nyní už známe odpověď.

V ostře sledované roli by se měl totiž podle všeho objevit sympaťák Karl Urban, jehož máme rádi samozřejmě od Pána prstenů či Star Treku, momentálně si ovšem užívá popularity a statutu diváckého oblíbence díky seriálové komiksovce The Boys. A nejen v ní ukazuje, že by mu role Cage mohla sednout, tedy aspoň zčásti. Zopakujme si pro jistotu, že Johnny Cage je ukecanou a hláškující hollywoodskou hvězdou, která umí sakra mocně kopat a je inspirovaná Jean-Claudem van Dammem. 

Po stránce charismatu a kadence hlášek nemám u Urbana nejmenší pochybnosti. Otázkou však samozřejmě zůstává, jak bude stíhat v bitkách a akčních pasážích. Jinak se ovšem jedná o castingovou volbu, jež dělá radost a série by tím mohla získat hereckého tahouna, jehož v jedničce poměrně postrádala. Jinak bude ovšem na place prakticky vše při starém. Vrací se samozřejmě většina obsazení, za kameru opět usedne Simon McQuoid a scénář tentokrát sepíše tvůrce seriálu The Umbrella Academy či marvelovky Moon Knight, Jeremy Slater.


© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace