Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

MZ Live Speciál o klasice Skleněné peklo


ikona
Mr. Hlad
mz live speciálpaul newmanskleněné peklosteve mcqueentowering inverno
Největší hvězdy, největší plameny, největší katastrofická pecka 

Máme tu další MovieZone Live Speciál a tentokrát se vydáme do filmového pravěku. Respektive vydáme se do poloviny sedmdesátých let, ale vzhledem k tomu, že film, o kterém budeme mluvit, vznikl před Star Wars a Čelistmi, pro spoustu diváků to může být hollywoodský dinosaurus. Tehdy se totiž velké filmy točily trošku jinak. A hodně zajímavě. 

Povídat si budeme o klasice Skleněné peklo, kvůli které se v Hollywoodu zapotila velká spousta lidí. Paul Newman a Steve McQueen museli vyřešit, kdo z nich je větší hvězda, na snímku se podílela dvě studia společně a po place pobíhali dva režiséři zároveň. Výsledkem mohl být absolutní chaos, místo toho jsme ale dostali klasiku akčních katastrofických filmů a příběh o tom, že když začne hořet v mrakodrapu, je to dost nepříjemná situace. 

Nové MovieZone Live si jako vždycky můžete pustit na Youtube a audioverze najdete tradičně na SpotifyPodbeaniTunes a Google Podcast. Pokud byste nás chtěli ohodnotit na CSFD, tak klikněte sem a kdybyste nás chtěli podpořit, můžete využít náž Patreon. Budeme rádi. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace