Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Tři tisíce let touhy : Recenze

příspěvky 21 - 23 Napsat příspěvek
reaguje na: Randal K.
Tak jasně, mezi Babe 2 a Fury Road uběhlo sedmnáct let, ale mezi tím se několik let motal okolo Justice League: Mortal, která nakonec dostala utrum ne jeho vinou, a od roku 2012 chystal Mad Maxe, ale pre-produkce byla mnohem delší než obvykle. 

To, že za těch sedmnáct let má oficiálně jen Happy Feet a Happy Feet 2, není úplně jeho chyba a není to tak, že by někde zevlil. Ale názor ti samozřejmě neberu. 
834338
Tak jasně, mezi Babe 2 a Fury Road uběhlo sedmnáct let, ale mezi tím se několik let motal okolo Justice League: Mortal, která nakonec dostala utrum ne jeho vinou, a od roku 2012 chystal Mad Maxe, ale pre-produkce byla mnohem delší než obvykle.  To, že za těch sedmnáct let má oficiálně jen Happy Feet a Happy Feet 2, není úplně jeho chyba a není to tak, že by někde zevlil. Ale názor ti samozřejmě neberu. 
834333
3 0
reagují: Randal K.
reagovat
Presne tohto som sa obával. A začínam sa trochu báť aj o Furiosu.

Millera som nikdy za režisérskeho velikána nemal a Fury Road mi kacírsky v skryte duše prišlo ako aj trochu zázrak. Že Millerovi skrátka pomohol obrovský budget, všetci svätí a fakt, že na postprodukciu mal dlhší čas ako obvykle a tak film doladil. Nechcem ho diskreditovať, ale okrem Fury Road nemá IMO na konte ani jeden podobne našlapaný film, a to rátam aj Road Warriora, Witches of Eastwick alebo Babe. Je jasné, že talent tam je, ale od Babe 2 točil len samé blbosti, medzi ktorými sa Fury Road až zarážajúco vyníma...

Trochu ma vo Furiose straší aj Hemsworth, ktorý je už ťažko zaškatuľkovaný ako Thor a mimo MCU sú jeho postavy/výkony prinajlepšom premenlivej kvality. 

Furiosa proste je pre Millera skúška - dokáže sa aspoň priblížiť latke nastavenej Fury Road? 
834333
Presne tohto som sa obával. A začínam sa trochu báť aj o Furiosu. Millera som nikdy za režisérskeho velikána nemal a Fury Road mi kacírsky v skryte duše prišlo ako aj trochu zázrak. Že Millerovi skrátka pomohol obrovský budget, všetci svätí a fakt, že na postprodukciu mal dlhší čas ako obvykle a tak film doladil. Nechcem ho diskreditovať, ale okrem Fury Road nemá IMO na konte ani jeden podobne našlapaný film, a to rátam aj Road Warriora, Witches of Eastwick alebo Babe. Je jasné, že talent tam je, ale od Babe 2 točil len samé blbosti, medzi ktorými sa Fury Road až zarážajúco vyníma... Trochu ma vo Furiose straší aj Hemsworth, ktorý je už ťažko zaškatuľkovaný ako Thor a mimo MCU sú jeho postavy/výkony prinajlepšom premenlivej kvality.  Furiosa proste je pre Millera skúška - dokáže sa aspoň priblížiť latke nastavenej Fury Road? 
5 -4
reagují: The Joker, Mr. Hlad
reagovat
a ja som sa na to tak tešil :/ 
otázka na autora: ako to obstojí v porovnaní s tématicky podobnou, fantasy nasiaknutou Only Lovers Left Alive od Jarmuscha? Najmä ohľadom dramaturgie, atmosféry.
834326
a ja som sa na to tak tešil :/  otázka na autora: ako to obstojí v porovnaní s tématicky podobnou, fantasy nasiaknutou Only Lovers Left Alive od Jarmuscha? Najmä ohľadom dramaturgie, atmosféry.
1 0
reagují: Rimsy
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se