Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Encyklopedie akčního filmu: Dotazový speciál #3


ikona
Mr. Hlad
dceafencyklopedie akčního filmugareth evanshongkongmoviezone live
Vy se ptáte, my odpovídáme. A občas se zakecáme.  

Původně jsme pro vás měli i tenhle týden mít dvě videa, ale technika byla proti nám. Naštěstí ne úplně fatálně, takže jedno video se nám nakonec vydařilo. A vzhledem k tomu, že má přes hodinu, se snad zlobit nebudete. Tentokrát neprobíráme aktuální premiéry, trendy v akčním žánru, filmové klasiky a ani si Cival nepokecal ve svém domácím studiu s nějakým hvězdným hostem. Místo toho jsme s Imfem odpovídali na vaše dotazy, které se týkaly akčního žánru a nejen jeho. 

Zkrátka je tu další dotazový speciál a dostáváte pochvalu za to, jak zajímavé dotazy jste nám poslali. Mimo jiné řešíme, proč nechceme, aby režisér Raid pracoval s DC, dáme vám tipy na pár méně známých pecek z osmdesátých let, řekneme vám, kde kupovat hongkongské filmové klasiky a Imf naznačí, co bude dělat, když bude mít náhodou hodně volného času. 

Pustit si nás můžete na Youtube a audioverze jsou klasicky na SpotifyPodbeaniTunes a Google Podcast. Ohodnotit nás můžete na CSFD a pokud byste nás chtěli podpořit, můžete to udělat na Patreonu. Budeme rádi. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace