Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Hvězdy Matrixu a Black Panthera chystají drama o 11. září


ikona
do_Od
11. záříBlack PantherMatrix 4Michael B. JordanterorismusYahya Abdul-Mateen II
Michael B. Jordan a Yahya Abdul-Mateen II chystají drama založené na skutečných událostech. 

11. září změnilo svět. Jak a proč, na to už za ty roky stihla odpovědět celá řada dokumentů, filmů i seriálů. Pokud jste si ale mysleli, že je téma vyčerpané, pak vás Hollywood zkusí brzy přesvědčit, že tomu tak ještě zdaleka není. Hvězda Black Panthera a Creeda Michael B. Jordan spolu s čím dál obsazovanějším hercem z Matrixu, Aquamana nebo třeba nově Ambulance Yahou Abdul-Mateenem II teď totiž chystají adaptaci oceňovaného článku The New York Times I Helped Destroy People o tom, jak to FBI ve svém bezhlavém pátrání po teroristech na půdě Spojených států v jednu chvíli solidně přehnala.

Scénář ke snímku napíše Ben Watkins (seriál Hand of God), výše zmínění herci pak projekt zaštítí skrze své produkční společnosti ještě spolu s Amazonem, který se ujme distribuce. Mateen ve filmu rovněž ztvární hlavní roli. Děj pak bude vyprávět o oceňovaném agentovi Terrym Alburym, který byl tehdy jako jediný Afroameričan dané sekce FBI vybrán, aby po 11. září infiltroval muslimské komunity a začal na ně donášet svým nadřízeným. To jej nakonec vedlo k tomu, že začal novinářům tajně předávat informace a odhalovat systematické zneužívání moci ze strany Federálního úřadu pro vyšetřování. Později se na něj přišlo a byl odsouzen ke 4 letům vězení. Film zatím nemá režiséra, spekuluje se však, že by jej mohl po dokončení práce na třetím Creedovi natočit sám Jordan.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace