Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Hit-Girl touží po třetím filmu


ikona
Mr. Hlad
chloe grace moretzhit-girlkick-assmatthew vaughn
Dali byste si kick-assovský nášup?  

Chloe Grace Moretz si asi myslela, že její kariéra bude vypadat trošku jinak. Je to talentovaná i sympatická herečka, jenže se ráda upisuje filmům, ze kterých pak vylezou propadáky, nebo průměrné podívané, jaké často ani nezamíří do kin. Není divu, že by se ráda vrátila k sérii Kick-Ass a zopakovala si roli Hit-Girl, která jí nakopla kariéru. Komiksových materiálů vhodných k adaptaci je dost, fandové by taky asi nebyli naštvaní a Moretz teď řekla, že by byla strašně ráda, kdyby dostala možnost pokračovat a zjistit, jak a kam se filmová Hit-Girl za ty roky posunula. Jedním dechem ale dodává, že má nejspíš smůlu. 

S Matthew Vaughnem jsou prý dodnes velcí kamarádi a oba by to určitě zkusili minimálně nějak vymyslet, jenže Chloe Grace Moretz je smluvně vázaná u Netflixu, Matthew Vaughn zase točí pro Apple a samotný Kick-Ass patří Universalu. Takže pokud něco bude, určitě ne hned. Na druhou stranu Moretz tvrdí, že tady není potřeba spěchat a že k Hit-Girl, Kick-Assovi a dalším hrdinům se dá vrátit kdykoliv, protože nový příběh by do jisté míry řešil, jak moc se za ty roky změnily jejich životy. A zároveň opakuje, že tohle její teoretizování fakt ani trochu neznamená, že by se na trojce reálně dělalo. Co myslíte je to dobře, nebo byste chtěli, aby se Hit-Girl a Kick-Ass ještě vrátili? 

---

Vytáhni v hospodě: Chloe Grace Moretz musela vzhledem ke svému věku a velikosti dělat v prvním Kick-Ass většinu akčních scén sama. Trénovala kvůli tomu s kanadskými cirkusáky. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace