Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

MovieZone vás zve do kina na Smrtonosnou past a Smrtonosnou past 2


ikona
Mr. Hlad
bruce willisdie harddie hard 2encyklopedie akčního filmukino aeropopkulturní milníkysmrtonosná past
Bruce Willis v nejlepší formě a rovnou dvakrát 

Tři oříšky pro Popelku promítat nechceme, Sám doma už bylo, takže ke kompletu vánočních filmů nám zbývá už jen Smrtonosná past. Takže si ji v Aeru pustíme. Legendární akčňák, který změnil pravidla žánru a ukázal, že hrdina nemusí vypadat jako Arnold, udělal hvězdu z Bruce Willise. John McTiernan byl tehdy ve vrcholné režisérské formě, Alan Rickman si vystřihl jednoho z nejslavnějších filmových zloduchů všech dob a my a doufáme že i vy tomu budeme zase v kině Aero tleskat. Tím ale nekončíme. 

S Willisem a McClanem si totiž dáme dvoják, hned po první Smrtonosné pasti si totiž pustíme Smrtonosnou past 2. McTiernana v ní sice nahradil Renny Harlin, ale kvalita naštěstí zůstala. McClane tentokrát bojuje proti teroristům, jimž se povedlo ovládnout letiště ve Washingtonu a lusknutím prstu shazují letadla z oblohy. A v jednom letí Johnova žena, takže je to osobní. 

Smrtonosnou past i Smrtonosnou past 2 budeme promítat už v pondělí 6. prosince v Aeru a můžete si koupit lístky na první filmdruhý film i na double feature. V každém případě vás čeká dvojitá dávka té nejšpičkovější hollywoodské akce. A taky pro letošek poslední film z Popkulturních milníků podle MovieZone a Encyklopedie akčního filmu. Tak si to přijďte užít, ať můžete oficiálně odstartovat těšení se na Vánoce. A mezi tím si tuhle klasiku připomeňte ve starším MovieZone Live Speciál

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace