Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Režisér Mostu! chystá film nejen pro fanoušky Formulí

příspěvky 1 - 3 Napsat příspěvek
Prušinovský dostal jednu z nejvyšších dotací Státního fondu kinematografie loňského roku ve výši 10 milionů korun, koproducentem filmu je Česká televize, rozpočet filmu je zhruba 42 milionů korun, nevím, je hodně zvláštní, že neseženou zbývající 2 miliony.

Každopádně i když mám Prušinovského tvorbu hodně rád, tak já je bohužel nepodpořím, jelikož si myslím, že dnes jsou peníze mnohem více potřeba jinde než na nějaký „výlet filmařů“, a taky jsem přesvědčen, že kdyby producent byl trochu schopný, tak ty zbývající peníze někde najde, příkladem může být Marhoulovo daleko dražší Nabarvené ptáče.
788143
Prušinovský dostal jednu z nejvyšších dotací Státního fondu kinematografie loňského roku ve výši 10 milionů korun, koproducentem filmu je Česká televize, rozpočet filmu je zhruba 42 milionů korun, nevím, je hodně zvláštní, že neseženou zbývající 2 miliony. Každopádně i když mám Prušinovského tvorbu hodně rád, tak já je bohužel nepodpořím, jelikož si myslím, že dnes jsou peníze mnohem více potřeba jinde než na nějaký „výlet filmařů“, a taky jsem přesvědčen, že kdyby producent byl trochu schopný, tak ty zbývající peníze někde najde, příkladem může být Marhoulovo daleko dražší Nabarvené ptáče.
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
to by pak ale nezbyly peníze na takový klenoty jako Muži v naději, Ženy v pokušení, Po čem ženy touží, Román pro muže, Román pro ženy, Chlap na střídačku, Bezva ženská na krku a dalši muži a ženy.

Ne fakt, je to vostuda. Prušinovský by měl dostat peníze na co chce, ne somrovat od lidí. 

Ale rád přispěju, tohle chci vidět
788136
to by pak ale nezbyly peníze na takový klenoty jako Muži v naději, Ženy v pokušení, Po čem ženy touží, Román pro muže, Román pro ženy, Chlap na střídačku, Bezva ženská na krku a dalši muži a ženy. Ne fakt, je to vostuda. Prušinovský by měl dostat peníze na co chce, ne somrovat od lidí.  Ale rád přispěju, tohle chci vidět
788128
4 0
reagovat
Hezké video a jsem rád za "celkem originální téma". Nicméně mi vůbec nedělá radost to, že jeden z nejlepších českých tvůrců současnosti musí prosit diváky o spolufinancování. Lidi jako jsou Prušinovský by měly dostávat velké dotace, nebo je plně sponzorovat ČT, Nova či samotný Netflix. Netflix utrácí mraky peněz za kraviny, tak by investovat 2-3 milionů dolarů do kvalitního českého filmu.

Nedávno jsem zaslechl od "Laviho", že nesehnal distributora pro filmový Vyšehrad. Což, mi přijde absurdní, jelikož je to v Česku dost velký fenomén. A kdyby to nabídly Netflixu, tak  to Netflix koupí a získal by na tom v Česku luxusní čísla.
788128
Hezké video a jsem rád za "celkem originální téma". Nicméně mi vůbec nedělá radost to, že jeden z nejlepších českých tvůrců současnosti musí prosit diváky o spolufinancování. Lidi jako jsou Prušinovský by měly dostávat velké dotace, nebo je plně sponzorovat ČT, Nova či samotný Netflix. Netflix utrácí mraky peněz za kraviny, tak by investovat 2-3 milionů dolarů do kvalitního českého filmu. Nedávno jsem zaslechl od "Laviho", že nesehnal distributora pro filmový Vyšehrad. Což, mi přijde absurdní, jelikož je to v Česku dost velký fenomén. A kdyby to nabídly Netflixu, tak  to Netflix koupí a získal by na tom v Česku luxusní čísla.
5 0
reagují: JokoloCZ
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se