Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Dvojka Venoma se odsouvá


ikona
do_Od
CarnagekinapremiérySonystudiaTom HardyVenom
Sony posouvá Venoma, Universal pro změnu Rychle a zběsile a jediné Disney zatím váhá. 

V těchto dnech většinu lidí zajímá jen jeden komiksový film, zbytek světa nicméně musí jet dál, a to v současnosti znamená neustále řešení a přizpůsobování se pandemii. Dobrou zprávou je, že se Amerika pomalu ale jistě začíná probouzet, očkování se tam rychle stává realitou a kina v New Yorku i Los Angeles – tedy v nejvýznamnějších městech obou pobřeží – jsou po několika měsících konečně zase otevřená. Znamená to návrat blockbusterů na velká plátna?

Ano i ne. Přestože se studia začínají připravovat na tradiční distribuci, z hlediska tržeb je trh prozatím stále ještě příliš nestabilní, tudíž poslat nyní do kin větší film pořád představuje velké riziko ztrát. A uvědomují si to i v Sony Pictures, kde teď čerstvě posunuli pokračování Venoma o tři měsíce později, tedy na září letošního roku. Na konec léta se koneckonců odsunulo nedávno i deváté Rychle a zběsile a podle posledních zvěstí by se menšího odkladu mohla dočkat i Black Widow, u které to zřejmě bude rozhodnutí na poslední chvíli. A to i napříč faktu, že Čína se zdá být připravená filmu uspořádat obří premiéru.

Každopádně Serkisova dvojka Venoma s Tomem Hardym tak dorazí krátce po The Suicide Squad Jamese Gunna a pár týdnů před novou Dunou, což by znamenalo řádně nadupaný konec léta / začátek podzimu. A za předpokladu, že se věci budou správně vyvíjet i ve zbytku světa, bychom ty filmové žně mohli třeba mít i u nás. Co myslíte, klapnou kina už letos, nebo je to pořád marné snění?

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace