Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Cival na pivu s KarlemR a nové Filmy v síti


ikona
Mr. Hlad
filmy v sítikarelrmoviezonemz livemz live speciáls civalem na pivustar warsussell crowe
Cival zpovídá redakčního kolegu a hvězdu MZ Live 

Nulté Na pivu s Civalem se vám podle všeho líbilo, takže je na čase nastartovat tuhle video a audiorubriku oficiálně. Hned napoprvé si Cival na Zoom přizval redakčního kolegu KarlaR, jehož hlas, tvář i názory dobře znáte z MZ Live, přesto došla řeč i na jeho občasné absence. Sami rozhodněte, jestli si svou nepřítomnost dokáže obhájit. Jinak ale probrali všechno od filmů s mrtvými lidmi po workoholismus, Karlovu psaveckou kariéru i jeho dost podivné spací návyky, Hvězdné války, nejlepší filmy Russella Crowea, smysl života a vůbec vše podstatné. 

Video si můžete jako vždycky pustit na Youtube a audioverze najdete na SpotifyiTunes nebo Podbean. A abyste neřekli, že se flákáme, připomínáme, že minulý týden vyšly Filmy v síti #9 a i ty na vás čekají na SpotifyiTunes Podbeanu. A pokud vás baví, co děláme, budeme rádi, když nás podpoříte na Patreonu. A v pátek se těšte na další MZ Live Speciál! 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace