Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Jak to vypadá s pátou Smrtonosnou zbraní?


ikona
do_Od
Danny GloverLethal FinaleMel GibsonpokračováníRichard DonnerSmrtonosná zbraň
Mel Gibson prozradil, jak to vypadá s pátou Smrtonosnou zbraní. A ano, podle všeho je stále na cestě. 

Před dávnými věky, někdy koncem ledna, jsem na MovieZone napsal článek o tom, že se pátá Smrtonosná zbraň přece jen začíná hýbat kupředu. Donner o ní mluvil koneckonců už od roku 2017, v roce 2018 pak změnil názor a najednou začal prohlašovat, že už o sérii nemá zájem, jenom aby právě na začátku letošního roku producent série Dan Lin prohlásil, že Donner, Gibson i Glover na pětce pracují, scénář vzniká a studio je případnému sequelu nakloněno. Téměř o rok později se ovšem stav filmu zas tak moc nezměnil.

Gibson vesele točí dál, za pár dní jde do kin jeho nová akční komedie Fatman, kde hraje Santa Clause, kterému jdou po krku nájemní vrazi, a on tak nyní dělá povinná PR kolečka, kde film chválí a občas odpoví i na něco bokem toho. Shodou okolností se ho však nikdo tentokrát nevyptával na pokračování Umučení Krista ale místo toho moderátor pořadu Good Morning America zamířil právě ke zbrani. A jak že to s ní tedy vypadá?

Asi vás pak nepřekvapí, že herec potvrdil, že se projekt skutečně hýbe, byť pomalu, ale kupředu, a že na něm právě v tuto chvíli Donner pilně pracuje. Nezapomněl taky legendárního režiséra pochválit a ujistit fandy, že se mají na co těšit. Jinými slovy, pátá zbraň…možná někdy vznikne? Já bych ji sice moc rád viděl, protože Gibson na to furt má, otázkou je, co zbývající dva pánové. Glover se v posledních letech věnuje spíš občanskému aktivismu než hraní, a Donner by se vrátil z důchodu po – uf, 14 letech! A to jako devadesátiletý pán, prosím pěkně. Upřímně se toho bojím, ale na druhou stranu Lethal Finale jako temná emocionální rozlučka, no dal bych si říct.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace