Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Idris Elba vs. lev v novém filmu režiséra Everestu


ikona
do_Od
Baltasar KormákurIdris Elbalevsurvivalthriller
Idris Elba si zahraje v novém survival thrilleru od režiséra Everestu. 

Idris Elba má na kontě dvě naprosto ikonické seriálové role, kvůli kterým mě bude vždycky zajímat, co nového tenhle sympatický Brit chystá. Pravdou je, že na filmovém poli se mu doteď zas až tolik nedařilo, a byť byste v jeho filmografii našli pár pecek, stejně tak je tam i pár úletů. Letos by se ale mohl pokoušet o Oscara v dramatu Concrete Cowboy a příští rok pak dorazí v komiksárně The Suicide Squad, takže rozhodně nepolevuje. A jeho další projekt zní rovněž moc dobře.

Upsal se totiž survival thrilleru Beast od režiséra Everestu Baltasara Kormákura, v němž by měl bojovat o přežití se lvem. V podstatě to tedy bude něco jako Mělčiny na souši. Scénář píše Ryan Engle, jenž má na svědomí akční bídu Rampage Ničitelé, takže nezbývá než doufat, že si tentokrát dá s postavami trochu víc záležet. Kormákur rovněž chystá film o historické schůzce Gorbačova s Reaganem na islandském Reykjavíku z roku 1986, která de facto ukončila studenou válku. Prozatím není jasné, který film dostane přednost.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace