Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Pomsta a smrtící virus


ikona
Mr. Hlad
alec baldwinborderlanddeníček moderního fotrajiří mádljohn boyegamichael bayna obzorupixiesongbirdtereza ramba
Kdo chce zabít hvězdu Star Wars? Co kutí Michael Bay? A jak těžké je být otcem na rodičovské?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního a patnáctého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

Ve fantasy Man & Witch bude hrdina hledat čarodějnici, aby mu pomohla zbavit se prokletí a najít lásku. V komedii Queenspins se dvě ženy v domácnosti rozhodnou trošku si přivydělat. A stanou se z nich milionářky. 

V thrilleru Borderland se člen IRA bude pokoušet zabít britského vojáka, který mu zastřelil manželku. V The Forever Purge si užijeme další Očistu a tentokrát údajně trošku změníme prostředí. 

Jiří Mádl a Tereza Ramba budou v komedii Deníček moderního fotra zápolit s vlastním potomkem. V komediálním dramatu Pixie se bude mladá dívka pokoušet pomstít smrt své matky a okrást bandu gangsterů. 

V thrilleru Songbird, který produkuje Michael Bay, zjistíte, jak by to mohlo vypadat, kdyby pandemie trvala několik let. V komedii Matky se čtveřice hrdinek bude pokoušet zvládnout život a mateřství. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace