Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Jak by mohlo vypadat druhé Wanted?


ikona
Spooner
angelina joliejames mcavoyTimur Bekmambetovwanted
Jaké plány má režisér Timur Bekmambetov se svým akčním hitem?  

Timur Bekmambetov sice nepatří mezi mé oblíbené režiséry, jeho už přes 10 let staré (to to letí co?) akční nářez Wanted ale docela můžu. Akční šílenost plná zpomalovaček, v níž zatáčely kulky a celkově se v ní dělo hodně bizarních věcí, bylo velmi svižnou a zábavnou jízdou, v níž se James McAvoy představil v roli tahouna a Angelina Jolie si připsala další slušný hit. O druhém dílu se za poslední dekádu mluvilo několikrát, jen vždy zůstalo pouze u řečí. Jenže jak to vypadá, ruský režisér na svůj největší hit pořád myslí. A má pro něj velmi zajímavé plány.

V nejnovějším rozhovoru totiž Timur Bekmambetov prozradil, že by dvojka mohla vzniknout v jeho v současnosti oblíbeném formátu, tvz. screenlife. Celý film by byl tedy snímán z pohledu počítačových monitorů či dalších moderních technologií jako v případě snímků Pátrání či Odebrat z přátel. Proč zrovna tento formát? Protože podle režiséra už moderní zabijáci nepoužívají zbraně, ale právě moderní technologie v čele s drony, takže by snímání z tohoto pohledu dávalo velký smysl. Zatím není jasné, zda se jedná o nápad, jenž skutečně rozpracovává, nebo jde jen o pouhý kec pro média. Vzhledem k tomu, že před pár dny dohodl s Universalem na natočení pěti filmů ve screenlife formátu, by se ovšem druhé Wanted mohlo do této kategorie teoreticky taky počítat. I když u Bekmambetova člověk nikdy neví. Mělo by podle vás pokračování Wanted v tomto stylu smysl?

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace