Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Víkendový výplach #560 o Star Wars a Batmobilu


ikona
Mr. Hlad
batmobilempire strikes backlaikaricky gervaisshazamstar warssupermanterminatorvíkendový výplach
Jak by vypadalo Impérium vrací úder? Čím se od sebe liší jednotlivé Batmobily? A mohl by Bill Hader být T-1000?  

Naprostý výplach

Shrek týdne
Fandové zeleného Zlobra volají docela často po jeho návratu, je ale potřeba uvědomit si jednu věc. Od jeho posledního celovečeráku už uběhla spousta let, takže Shrek se mohl z měnit. A docela zásadně. Třeba i tak, že bojuje proti zombíkům v Resident Evil. 

Star Wars týdne
Geniální Impérium vrací úder slaví čtyřicet let a na Star Wars: Galaxy of Adventures se rozhodli slavit taky. A prací, takže vznikla animovaná podoba bitvy o planetu Hoth. A vypadá docela dobře. 

Slang týdne
Anglie má teď díky coronaviru docela dost problémů a nejspíš se tam nikdo z nás chvilku nepodívá. Ale až to celé opadne a vy si budete chtít zajet třeba do Londýna, je dobré, abyste byli připraveni zamachrovat. Třeba pár slangovými slovíčky, která vás naučí Ricky Gervais

Nepovedené scény týdne
Myslím, že můžu s klidem říct, že animák Scoob! je něco, co v redakci nikoho absolutně nezajímá.  Béčkově vypadající animovaný příběh příběhu psa, co se svými kámoši loví duchy, kteří obvykle duchové nejsou, se nakonec vyhnul kinům a jestli je to zábava, musí posoudit někdo jiný. Při dabování se ale herci asi bavili slušně

Deepfake týdne
Robert Patick byl jako T-1000 v Terminátor 2: Den zúčtování dokonalý. Remaku se asi naštěstí nikdy nedočkáme, ale kdyby ano, myslím, že Bill Hader by to za něj zvládl převzít docela se ctí. 

Batmobil týdne
Co by byl Batman bez Batmobilu. Na rozdíl od Supermana neumí Bruce Wayne létat a dostat se z jednoho konce Gothamu na druhý může chvilku trvat, takže dopravní prostředek prostě potřebuje. I ten se ale během let vyvíjel. 

Cameo týdne
Vzpomínáte si na Shazama!? Pokud ne, vůbec se nedivím, ten film mi dokonale zmizel z hlavy. Pamatuju si ale na to, jak celou dobu tvůrci tak nějak naznačovali, že by na konci mohl být Superman. A byl, jen to nebyl Henry Cavill a nebyla mu vidět hlava. Ale protože Warneři a DC plní fandům přání, rozhodl se režisér David F. Sandberg Cavilla do Shazama! procpat. I když trošku jinak, než by se asi fanoukům líbilo… Mimochodem kdybych byl zlý člověk, napíšu, že přesně tohle čekám od Snyder Cutu. Ale nejsem, tak to nenapíšu. 

Animák týdne
Studio Laika dělá nádherně vypadající a osobité animáky, na které ale skoro nikdo nechodí. Jejich Jejich Hledá se Yetti navíc Cival podle všeho dost protrpěl. Ale Laika nedá svou kůži lacino a teď se rozhodla přitvrdit. A ukázat světu, co se stane, když si začnou jít animovaní hrdinové po krku. 

Druhé Star Wars týdne
A dáme si ještě jeden kus animovaného Impérium vrací úder. V dalším videu od Star Wars: Galaxy of Adventures se podíváme na Dagobah, kde Luke Skywalker začíná trénovat pod dohledem Yody. 

Duel týdne
V minulém Výplachu jsme se ptali, v jaké komedii vás nejvíc bavil Will Ferrell. Nakonec to vyhrálo jeho Ledově ostří, ale pár hlasů získali i Zprávař, Zoolander nebo Benga v záloze. 

Dnes se podíváme na kariéru Brendana Frasera. Toho jsme naposledy viděli ve zrůdné upoutávce na cosi jménem Za oponou života, nás by ale zajímalo, v jakém filmu krom série Mumie se vám Fraser líbil nejvíc. Názvy filmů do předmětu, do textu důvody. 

Za týden zdar

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace