Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Vikingská pomsta a western s Idrisem Elbou


ikona
Mr. Hlad
eiffelidris elbana obzorunicole kidmanrobert eggersthe harder they fallthe northman
Jak vypadá pomsta ve stylu vikingů? Zvládne Idris Elba western? A jak se stavěla Eiffelovka?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V animovaném westernu Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary se podíváme na divoký západ a zjistíme, jak tam mohla přežít mladá dívka. V dramatu All Day and Night se bude hlavní hrdina muset vyrovnat s tím, že spáchal vraždu. 

Novinka režiséra Majáku a Čarodějnice The Northman se bude odehrávat mezi vikingy. A jeden z nich bude toužit po krvavé pomstě. Josh Hartnett bude v dramatu Target Number One zjišťovat, jak se dostal Kanaďan do thajského vězení. 

V dramatu Triangle of Sadness se objeví Woody Harrelson a děj se bude točit okolo dvou hvězd předváděcích mol, které musí vymyslet, co dál se životem. V dramatu Eiffel zjistíte, jak stavitel nejslavnější stavby Paříže hledal inspiraci. 

Ve westernu The Harder They Fall bude hrdina mstít smrt svých rodičů a bude u toho i Idris Elba. V akčním béčku Money Plane dostane profesionální zloděj za úkol vykrást casino, které je na palubě letadla. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace