Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Návrat dinosaurů a bitva v soudní síni


ikona
Mr. Hlad
benedict cumberbatchbruisedchris prattguy pearcehalle berryjurassic world dominionmalin akermanprisioner 760vanessa kirbyzone 414
Koho uvidíme v novém Jurském světě? Za koho bojuje Benedict Cumberbatch? A proč má Guy Pearce za parťačku robota?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

Ve sci-fi detektivce Zone 414 budou Guy Pearce a jeho robotická paťačka odhalovat tajemství nejmodernější lidské kolonie. Halle Berry se rozhodla přibrat si k hraní režii a v Bruised si zahraje zápasnici MMA, která se pokouší zajistit lepší život svému synovi. 

Jurassic World: Dominion se dinosauři dostanou z odlehlých ostrovů do našeho světa. A spolu s nimi dorazí i veteráni Sam Neill a Laura Dern. V The World to Come budou Casey Affleck a Vanessa Kirby hledat štěstí v americké divočině. 

Chick Fight se Malin Akerman dostane do tajného klubu, kde probíhají drsné ženské zápasy. A zjistí, že má nejen talent, ale že s klubem ji pojí i jedno tajemství. V Till Death se propuštěný vězeň Jason Sudeikis rozhodne Evangeline Lilly splnit všechna přání před tím, než umře. 

Drama Prisoner 760 se bude točit okolo advokáta, jenž se rozhodne obhajovat muže, který strávil deset let v Guantanámu, aniž by věděl proč. John Leguizamo si zkusí v Critical Thinking režii a bude vyprávět příběh o tom, jak můžou šachy člověku změnit život. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace