Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Nová Planeta opic se začne točit letos. O čem bude?


ikona
Mr. Hlad
caesarcharleton hestondisneyfoxplanet of the apeswes ball
U Disneyho chtějí dostat slavnou sci-fi zpátky do kin. A nechce se jim čekat.  

Když před pár měsíci studio Disney koupilo Foxe, hned jeho zástupci řekli, že mají v plánu dál pokračovat v několika jeho rozjetých sériích, ale také oživit ty, které si dávaly zrovna pauzu. To, že se do marvelovského světa dřív nebo později podívají třeba X-Meni a že se určitě vymýšlí, jak vrátit do hry Wolverina, bylo víceméně jasné. U Disneyho však přiznali, že plánují natočit i další Planetu opic. Té se má chopit Wes Ball, jenž má na kontě solidní sci-fi sérii Labyrint, a vypadá to, že kamery se spustí už velmi brzy. 

Opičáci by se mohli v kinech objevit už v roce 2022 a natáčet by se mělo začít letos. A podle všeho bude Ball točit remake původního filmu z roku 1968, v němž se na opičí planetě ocitl Charleton Heston. Ball nedávno přiznal, že na téhle verzi vyrostl a naprosto ji miluje, zároveň ale dodal, že podobně kladný vztah má i k trilogii o Caesarovi, do jejího pokračování by se ovšem chtěl pustit jen v případě, kdy by měl co říct. Zní to logicky a po Caesarovi, jehož příběh byl víceméně usazený v našem světě a naší době, bude vlastně zase fajn podívat se, jak to vypadá na planetě, kde to opičáci vyhráli. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace