Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Mizerové a Lovci pokladů se vrátí!


ikona
Mr. Hlad
bad boysbad boys for lifejerry bruckheimermartin lawrencenational treasurenicolas cagewill smith
Bad Boys zevlit nebudou 

Akční Mizerové navždy jsou hodně velkým a hodně příjemným překvapením. Po trailerech jsme nečekali bůhvíjak dobrý film a ani úspěšný, jenže producent Jerry Bruckheimer (na kontě má i Skálu, Con Air nebo Piráty z Karibiku) se dovedl vrátit ke své sérii s velkou parádou, Will Smith a Martin Lawrence ukázali, že jsou pořád ve formě a noví režiséři si vyzobali to nejlepší z akčního stylu Michaela Baye, ale hlídali se, aby výsledek nebyl moc přeplácaný. Ten hit je v každém případě zasloužený. A Bruckheimer může slavit, protože v Hollywoodu si řekli, že pořád ještě evidentně umí a byla by škoda nedat mu prostor to předvést. 

U Sony si spočítali, že nemá smysl čekat s dalšími Mizery a čtyřku tak uvidíme snad dřív než za sedmnáct let. Napsat by ji měl Chris Bremner, který se u třetího dílu osvědčil a osvědčil se evidentně hodně, protože k Mizerům si přibere i třetí Lovce pokladů. Variace na Indiana Jonese, ve které Nicolas Cage a Diane Kruger odhalovali největší tajemství americké historie, by si trojku určitě zasloužila. Navíc by to byla ideální příležitost pro Cage, aby se trochu uklidnil a ukázal divákům, že pořád ještě umí hrát víceméně normálně a nejen dělat na plátně magořiny. V každém případě to vypadá, že Bruckheimer se do toho zase hodlá pořádně opřít. A to je sakra dobře. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace