Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Bude z Channinga Tatuma houmlesácký superhrdina?


ikona
Mr. Hlad
channing tatumthe maxx
Tatum si našel comicsovku 

Channing Tatum se už hodně let snaží zahrát si v nějaké comicsovce, respektive pokouší se dostat na plátna x-menovského Gambita. Jenže má nejspíš utrum. Kolem projektu se motala spousta herců a režisérů, točit ho měli Gore Verbinski nebo Rupert Wyatt, jeho parťačku mohla hrát Lizzy Caplan nebo Léa Seydoux… ale nic z toho asi v dohledné době nebude. Foxové a tím pádem i celý svět X-Menů patří teď Disneymu a ti mají svoje plány. Vypadá to ale, že Tatum si našel náhradu. A docela zajímavou. 

Tatum bude produkovat a podle všeho i hrát hlavní roli v adaptaci comicsu The Maxx, který napsal Sam Keith a rozhodně nejde o úplně obyčejnou věc. Hlavní hrdina žije ve světě připomínajícím pravěkou Austrálii a má za úkol ochraňovat tu Královnu džungle. Zároveň ovšem existuje i v naší realitě, tady má však k superhrdinovi dost daleko. Žije jako bezdomovec, schovává svou tvář pod maskou a chová se dost neobvykle. Až tak neobvykle, že si jeho okolí často myslí, že je psychicky nemocný. Na výsledek si asi chvíli počkáme, zatím není jisté ani kdo se postaví za kameru, ale ani jestli půjde o film, nebo nakonec třeba o seriál. 

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace