Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Velký soud a sci-fi s Wahlbergem


ikona
Mr. Hlad
antoine fuquabarry levinsonben fosterinfintiekatemark wahlbergmary elizabeth winsteadna obzoruthe trial of chicago 7
Trpí Marky Mark halucinacemi? Který soud otřásl Amerikou? Proč chce Mary Elizabeth Winstead zabíjet? A umí Ben Foster boxovat?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V dramatu od režiséra Rain Mana Harry Haft bude Ben Foster po návratu z koncentračního tábora boxovat s Rockym Marcianem. Legendární Charlie Kaufman si v I‘m Thinking of Ending Things vyzkouší hororový žánr. 

Mark Wahlberg zjistí ve sci-fi Infinite, že netrpí halucinacemi, ale vidí, co všechno prožil ve svých minulých životech. V akčním Nobody udělá režisér Hardcore Henryho drsňáka z Boba Odenkirka. 

Mary Elizabeth Winstead bude mít v akčním thrilleru Kate pouhých 24 hodin na to, aby zabila lidi, kteří jsou zodpovědní za to, že umírá. V detektivce Wander bude detektiv trpící paranoiou řešit zapeklitý případ. 

V dramatu The Trial of the Chicago 7 bude Aaron Sorkin vyprávět příběh skupiny mužů, kteří skončili před soudem kvůli obvinění ze spiknutí. V rodinné podívané The Tiger Rising najde kluk v lese kousek za barákem tygra. A rozhodne se nechat si ho. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace