Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Víkendový výplach #531 o Cameronovi a Terminátorovi


ikona
Mr. Hlad
itjames cameronmarvelpennywiseryan reynoldsscarlett witchtermiantorvíkendový výplach
Proč je James Cameron režisérský bůh? Zvládl by Ryan Reynolds Supermana? A o čem by mohly být další marvelovky?  

Řádný výplach

Profík týdne
Ve výplachu už jsme měli pár videí, ve kterých odborník na nějakou profesi hodnotí práci filmařů. Nedávno například astronaut řešil realistické sci-fi filmy. Teď je to ale ještě zajímavější, protože ke slovu se dostane bývalý profesionální zloděj. 

Divný trailer týdne
Fakt bych chtěl vědět, co si lidi, co tvoří Weird Trailers cpou do hlavy, protože to, co vypouští do světa, značí buď extrémní kreativitu, nebo extrémní šílenství. Teď je tu jejich upoutávka na To Kapitola 2, takže posuďte sami, co je pravděpodobnější. 

Klasika týdne
Terminátor: Temný osud je jedním z nejpříjemnějších překvapení sezóny a osobně mě potěšil i fakt, jak pracuje s odkazem předchozích dílů. Přesto se možná najdou diváci, kteří by v tom mohli mít binec. Tohle video vám připomene, co se v celé terminátorské sáze stalo. Ať můžete jít do kina připravení. 

Úpravy týdne
Benedict Cumberbatch je další z hvězd, které dostaly možnost sednout si k počítači a poupravit informace o nich samotných na internetu. A volovin nebo jen detailů, které potřebují trošku poladit, je tam dost

Výročí týdne
Sezamová ulice, klasika nejen pro děti, slaví padesát let a na HBO se rozhodli natočit o tom krátký dokument a probrat s hvězdami, co pro ně tohle výročí i samotná Sezamová ulice znamenají. A mají co říct. 

Sequely týdne
Málokdy se podaří, že je pokračování nějakého filmu stejně dobré jako jednička. Ale James Cameron zvládl natočit rovnou dva „lepší“ sequely. Proč jsou ale Vetřelci a Terminátor 2: Den zúčtování tak skvělá pokračování? 

Teorie týdne
Marvel uzavřel s Avengers: Endgame svou třetí fázi a pouští se do čtvrté. Její součástí bude i Doctor Strange 2, v němž se objeví mimo jiné i Scarlet Witch, která bude mít i vlastní seriál WandaVision. A v tomhle videu zjistíte, že ve čtvrté fázi by mohla hrát i trošku jinou roli, než možná fandové čekají. 

Scorsese týdne
Martin Scorsese před nedávnem řekl, že comicsovky nepovažuje za velké filmové umění. Nebyla v tom zášť nebo závist, ale internet si to přežvýkal po svém a spousta lidí si to vzala osobně. Tohle video ale ukazuje, že svým způsobem měl možná Marty pravdu. 

Knír týdne
Ryan Reynolds si zahrál hned několik superhrdinů, na Supermana to ale asi nikdy nedotáhne. Ale je to škoda, protože to nejzásadnější – tedy péči o vousy – zvládá podobně stylově jako Henry Cavill. 

Duel týdne
V minulém Výplachu jsme chtěli vědět, jestli byste v dalších Pirátech z Karibiku chtěli znovu Johnnyho Deppa. Dvě třetiny z vás by se bez něj obešly. Tak uvidíme, co na to Hollywood. 

Dnes se podíváme na Pixarovky, které se chystají do kin příští rok. Láká vás víc fantasy road movie Frčíme, nebo trochu vážnější Soul? Názvy filmů pište do předmětu, v textu zkuste uvést důvody. 

Za týden zdar

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace