Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Drb týdne: Bude v Black Widow i Iron Man?


ikona
Mr. Hlad
avengersblack widowiron manmarvelrobert downey jr.scarlett johanssontony stark
Uvidíme v sólovce Black Widow i nejslavnějšího z Avengerů? 

V Avengers: Endgame se celkem razantně utnul osud Black Widow, ale Marvel s tím problém nemá a na léto už chystá její sólovku, která se logicky bude odehrávat před závěrečným dílem Avengers. Víme, že Natasha Romanoff se bude muset poprat se svojí minulostí a vyříkat si pár věcí s lidmi, kteří spolu s ní prošli ruským tréninkem superšpiónů. Časově bychom se měli podívat do období po Captain America: Občanská válka, ale dlouho se šeptalo, že dojde i na devadesátá léta. Víc snad zjistíme z trailerů. 

Už teď víme, že vedle Scarlett Johansson se objeví Florence Pugh, Rachel Weisz nebo David Harbor, ale potichu se šeptá i o účasti dalšího zajímavého herce. Podle nepotvrzených informací totiž dorazí i Robert Downey Jr. Jestli někde projde a zahláškuje jako Tony Stark, pořádně to rozjede v iromanovském brnění nebo bude třeba jen součástí nějakých špiónských videoarchivů, teď nikdo potvrdit nechce. A vlastně ani nechce říct, jestli je jeho účast jistá. V každém případě i když se v Endgame rozloučil dost stylově a dojemně, vůbec by nám nevadilo vidět ho ještě jednou. 

---

Vytáhni v hospodě: Krom marvelovek se Scarlett Johansson a Robert Downey Jr. sešli i v kuchařské feel good podívané Šéf. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace