Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

První reakce: Detektivka Na nože od režiséra osmých Star Wars je parádní


ikona
KarelR
chris evansdaniel craigjamie lee curtismichael shannonna nozeprvni reakcerian johnson
Z agenta 007 je poirotovský detektiv a... všichni to potřebujeme vidět? 

Ať už si o Posledním z Jediů myslíte cokoliv, Rian Johnson zůstává odvážným filmařem, jenž si rád hraje v mnoha žánrech. Jeho Zmizení bylo drsným noirem na střední škole, Bratři Bloomovi nevyzpytatelnou ztřeštěnou komedií a Looper originálním sci-fi nářezem. Není tedy divu, že Johnson v experimentování pokračuje i v detektivce Na nože, do níž si sehnal luxusní obsazení.

Daniel Craig ve filmu vyšetřuje vraždu bohatého patriarchy, jehož rodina čítá Jamie Lee Curtis, Chrise Evanse nebo Michaela Shannona. A pokud jste doufali, že z toho bude pecka, která složí poctu Agathe Christie a zároveň zůstane plně moderní... tak se vám tohle přání dokonale splnilo!

Jak to víme? Samozřejmě z prvních reakcí, jež dorazily po premiéře na festivalu v Torontu. Na nože je podle nich ohromně zábavný biják, který je vždycky o krok nebo dva před divákem a vydrží takhle kličkovat až do samého konce. Výsledkem je tak velká detektivní slast, jíž si naplno užívá celé obsazení a Johnson v ní prostě odmítá sundat nohu z plynu.

Co číselný doprovod? Na Rottenech je zatím třiadvacet recenzí a všechny jsou pozitivní. Ještě nadějněji pak zní průměrný rating, který se rozjíždí u 8,8/10 a vážně tak láká na výživný žánrový klenot. Kéž bychom na něj nemuseli čekat až do konce listopadu!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace