Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Hvězdy ve světě zločinu a princ Akim opět v akci


ikona
Mr. Hlad
carey mulligancoming 2 americaeddie murphyflag dayforest whitakerjosh brolinna obzorusean penn
Jakou klasiku oživí Eddie Murphy? Co všechno udělá Sean Penn pro svou dceru? A jak velká je fantazie Foresta Whitakera?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V dramatu Seacole se seznámíte s životním příběhem zdravotní sestry, která pomáhala jedné z nejslavnějších ošetřovatelek na světě. V komedii Playing God bude muset parta podvodníků vymyslet kvůli své oběti Boha. 

Sean Penn, Josh Brolin a Miles Teller se sešli v dramatu Flag Day o muži, který se kvůli své dceři vydá na dráhu zločinu. V pohádkovém muzikálu Jingle Jangle se Forest Whitaker octne ve světě plném fantazie. 

Metalový bubeník v dramatu Sound of Metal zjistí, že postupně přichází o sluch a razantně mu to změní život. Carey Mulligan se v Promising Young Woman vydá na cestu pomsty a půjde po krku nebezpečným mužům. 

Eddie Murphy se v komedii Coming 2 America vrací k jedné ze svých nejslavnějších rolí. A taky do Ameriky samozřejmě. V akčním dramatu Mickey Kelley se mistr jiu-jitsu musí zúčastnit nebezpečného turnaje bojových umění. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace