Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Michael Fassbender chce konkurovat Bondovi


ikona
Mr. Hlad
alienjames bondmalkomichael fassbenderridley scottx-men
Další superšpión jde do akce 

Michael Fassbender má docela smůlu. Je to skvělý herec s obřím charismatem, role si vybírat ale moc neumí. S X-Meny se teď rozloučil a všechny jeho pokusy nastartovat jinou sérii úplně nevyšly. Dá se počítat, že ho uvidíme v případném dalším pokračování Vetřelce Ridleyho Scotta, je však otázka, kolik lidí je na podobný film reálně zvědavých. Covenant byl ovšem pořád větší úspěch než pokus o filmové Assassin´s Creed nebo vyloženě trapná detektivka Sněhulák. Oboje mělo ambice rozjet se v něco většího, ani jednou to nevyšlo. Takže teď je na řadě Malko

Malko Linge je hrdina dvou stovek knih spisovatele Gerard de Villierse a je to rakouský šlechtic a bývalý špión, který teď pracuje na vlastní pěst a obvykle jeho služeb využívá CIA. Podobně jako Bond má Malko velkou slabost pro ženy a obvykle chodí v hadrech, které si většina z nás nemůže dovolit. Jeho první filmové dobrodružství napíše Eric Warren Singer a měl by vycházet z devětadvacáté knihy Berlin: Checkpoint Charlie, jejíž zápletku nedovedu nikde ani za boha vydolvat, ale podle názvu se dá předpokládat, že se bude odehrávat v Berlíně během studené války. V každém případě Fassbender asi nechce riskovat, jestli bude nebo nebude dalším Bondem. A chce jít štěstíčku trošku naproti. Snad z toho tentokrát vyleze i dobrý film. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace