Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Téma: 7 smutných důvodů, proč X-Menům nevyhnutelná pauza jen prospěje

příspěvky 21 - 40 Napsat příspěvek
reaguje na: Joker_George
A čo ten starý Kapitán na konci? Aj so štítom? Jasné oni tú hlavnú časovú linku nezmenili ale vytvorili okolo toho kopu nezmyslov, nepochopiteľných kľučiek  a nezodpovedaných otázok. Neviem proste mi v tomto príde DoFP oveľa lepšie a pochopiteľnejšie ;)
721272
A čo ten starý Kapitán na konci? Aj so štítom? Jasné oni tú hlavnú časovú linku nezmenili ale vytvorili okolo toho kopu nezmyslov, nepochopiteľných kľučiek  a nezodpovedaných otázok. Neviem proste mi v tomto príde DoFP oveľa lepšie a pochopiteľnejšie *;)*
721268
1 -2
reagují: Robur
reagovat
reaguje na: Svarec
Ale veď u X-menov je to v podstate celkom jednoduché, pôvodná trilógia sa vôbec nestala a vlastne ju zrušili, pamätá si ju len Logan inak nikto, z Origins Wolverine zostal platný len začiatok, Wolverine tiež len začiatok a First class platí celá, pretože tá sa odohrala ešte pred Days of Future Past, vlastne všetko čo sa odohralo časovo pred DoFP sa stalo a všetko čo je časovo po sa nestalo, alebo teda je to alternatívna realita ktorú si pamätá len Logan ;) Samozrejme okrem filmov ktoré prišli až po DoFP teda Deadpool 1 a 2, Apocalypse a Logan. Tie už sú z tej novej časovej línie.

V Avengers je to oveľa väčší bordel aspoň teda pre mňa ;) Tam vytvorili niekoľko realít, Thanos cestoval z minulosti do budúcnosti, Gamora je z minulosti, Kapitán cestoval do minulosti a zostal tam žiť a na konci sa vrátil, nikto nevie odkiaľ zobral štíť ako povracal tie kamene, proste skáče to tam ako divé, Loki ukradol Tesseract a zmizol s ním..... :- V DoFP proste zmenili nejaký bod v minulosti a tým sa všetko to čo sme poznali a čo prišlo po tom vymazalo a začala sa nová realita, v Avengers zmenili niekoľko bodov v minulosti, budúcnosť sa vôbec nezmenila, vytvorilo sa niekoľko realít a nikto ani nevie ako to cestovanie v čase funguje, v X-menoch to bolo jednoduché proste preniesli Loganove vedomie do jeho starého ja, tuná potrebovali nejaké to GPS, kvantový tunel, obleky, a kopu ďalších vecí ale Thanos s Gamorou už obleky nepotrebovali, ani celá jeho armáda nie.
721271
Ale veď u X-menov je to v podstate celkom jednoduché, pôvodná trilógia sa vôbec nestala a vlastne ju zrušili, pamätá si ju len Logan inak nikto, z Origins Wolverine zostal platný len začiatok, Wolverine tiež len začiatok a First class platí celá, pretože tá sa odohrala ešte pred Days of Future Past, vlastne všetko čo sa odohralo časovo pred DoFP sa stalo a všetko čo je časovo po sa nestalo, alebo teda je to alternatívna realita ktorú si pamätá len Logan *;)* Samozrejme okrem filmov ktoré prišli až po DoFP teda Deadpool 1 a 2, Apocalypse a Logan. Tie už sú z tej novej časovej línie. V Avengers je to oveľa väčší bordel aspoň teda pre mňa *;)* Tam vytvorili niekoľko realít, Thanos cestoval z minulosti do budúcnosti, Gamora je z minulosti, Kapitán cestoval do minulosti a zostal tam žiť a na konci sa vrátil, nikto nevie odkiaľ zobral štíť ako povracal tie kamene, proste skáče to tam ako divé, Loki ukradol Tesseract a zmizol s ním..... *:-* V DoFP proste zmenili nejaký bod v minulosti a tým sa všetko to čo sme poznali a čo prišlo po tom vymazalo a začala sa nová realita, v Avengers zmenili niekoľko bodov v minulosti, budúcnosť sa vôbec nezmenila, vytvorilo sa niekoľko realít a nikto ani nevie ako to cestovanie v čase funguje, v X-menoch to bolo jednoduché proste preniesli Loganove vedomie do jeho starého ja, tuná potrebovali nejaké to GPS, kvantový tunel, obleky, a kopu ďalších vecí ale Thanos s Gamorou už obleky nepotrebovali, ani celá jeho armáda nie.
721265
1 -3
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Tak Avengers žádné časové linie neporušili, ne? Jediné, co se jim může vyčítat, je změna paralelních realit. Ale ta, kterou sledujeme, cestováním neutrpěla, nebo se pletu?
721268
Tak Avengers žádné časové linie neporušili, ne? Jediné, co se jim může vyčítat, je změna paralelních realit. Ale ta, kterou sledujeme, cestováním neutrpěla, nebo se pletu?
721249
4 0
reagují: FallenMaia
reagovat
Spousta lidí si neuvědomuje (a že si rád do Disneyho kdykoliv kopnu), že X-meni by to zabalili tak jako tak a museli by jet úplně od začátku, nejlíp s jinýma postavama. Už to, že oznámili 4 díl bylo pro mne velké překvapení (asi na truc Disneyovcům?). Vaughn měl naplánovanou celou trilogii a nesouhasil s tim, aby DoFP byli druzí v pořadí. Možná kdyby on režíroval Apokalypsu a pak Singer DoFP jako trojku, mohlo to dopadnout jinak..
Poslední díl jsem neviděl (stejně jako Ted předpokládám), tak nebudu hodnotit (navíc když ty dojmy nejsou tak zlé), ale fakt nechápu to slepé kopání do předchozích nepopulárních dílů. Jistě nesednou každému, ale mně i ta Apokalypsa přijde jako solidní průměr, všechny Wolveriny jsem si dokonce užil dost. Jo, samozřejmě, že jednička a dvojka jsou jinde, ale i ta trojka patří do stejného ranku (Cival vam to poví).
ale casting je hroznej, to souhlas. Houlta nesnášim (v tý první třídě ještě zapadl), ale jakmile se přidali minule ty pankáčský mutanti (Storm, nightcrawler), tak už to bylo moc
721267
Spousta lidí si neuvědomuje (a že si rád do Disneyho kdykoliv kopnu), že X-meni by to zabalili tak jako tak a museli by jet úplně od začátku, nejlíp s jinýma postavama. Už to, že oznámili 4 díl bylo pro mne velké překvapení (asi na truc Disneyovcům?). Vaughn měl naplánovanou celou trilogii a nesouhasil s tim, aby DoFP byli druzí v pořadí. Možná kdyby on režíroval Apokalypsu a pak Singer DoFP jako trojku, mohlo to dopadnout jinak.. Poslední díl jsem neviděl (stejně jako Ted předpokládám), tak nebudu hodnotit (navíc když ty dojmy nejsou tak zlé), ale fakt nechápu to slepé kopání do předchozích nepopulárních dílů. Jistě nesednou každému, ale mně i ta Apokalypsa přijde jako solidní průměr, všechny Wolveriny jsem si dokonce užil dost. Jo, samozřejmě, že jednička a dvojka jsou jinde, ale i ta trojka patří do stejného ranku (Cival vam to poví). ale casting je hroznej, to souhlas. Houlta nesnášim (v tý první třídě ještě zapadl), ale jakmile se přidali minule ty pankáčský mutanti (Storm, nightcrawler), tak už to bylo moc
5 -1
reagovat
Nepripominejte mi uz nikdo Prvni tridu, nebo zaplacu nad tim, jak ten potencial znicili debilni Budouci minulosti, ktera je fajn film, ale prisla o jeden dva filmy driv :(
721266
Nepripominejte mi uz nikdo Prvni tridu, nebo zaplacu nad tim, jak ten potencial znicili debilni Budouci minulosti, ktera je fajn film, ale prisla o jeden dva filmy driv *:(*
2 -1
reagovat
reaguje na: FallenMaia
no, právěže u Avengers jsem teď taky hodně zvědavý, co s tím udělají. U X-menů mám teď  na mysli to, že nikdo vlastně neví, co z původní trilogie se stalo a co ne . A naopak, když koukám na původní trilogii, co z nových filmů se stalo v jejich minulosti, např. origin Storm, atd.? Do toho bordely jako dva různí Angelové, dvě různé verze osudu Jean Gray. No pak je tam ještě Logan, který jakoby stojí úplně mimo a už v těch časových liniích mám totální bordel a když koukám na Profesora X ve staré trilogii nebo na Wolverina v Loganovi, tak vůbec nemám ponětí, co vlastně prožili a co ne. To mi prostě vadí.
721265
no, právěže u Avengers jsem teď taky hodně zvědavý, co s tím udělají. U X-menů mám teď  na mysli to, že nikdo vlastně neví, co z původní trilogie se stalo a co ne . A naopak, když koukám na původní trilogii, co z nových filmů se stalo v jejich minulosti, např. origin Storm, atd.? Do toho bordely jako dva různí Angelové, dvě různé verze osudu Jean Gray. No pak je tam ještě Logan, který jakoby stojí úplně mimo a už v těch časových liniích mám totální bordel a když koukám na Profesora X ve staré trilogii nebo na Wolverina v Loganovi, tak vůbec nemám ponětí, co vlastně prožili a co ne. To mi prostě vadí.
721249
3 0
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: imf
Cela sekvence je napaditejsi a skvele provedena, hudebni doprovod pecka. Ani kapo s kladivem ani Alita v motorballu se nechytaji. Jen posledni john Wick nabidl podobnou radost z akce ;)
721263
Cela sekvence je napaditejsi a skvele provedena, hudebni doprovod pecka. Ani kapo s kladivem ani Alita v motorballu se nechytaji. Jen posledni john Wick nabidl podobnou radost z akce *;)*
721260
3 -1
reagovat
reaguje na: Robur
Ty vado, na ten vlak se fakt těším, protože jestli to někdo staví nad scény v Endgame (k čertu, i nad scény ve druhých X-Menech), tak to teda musí být akční design minimálně posledních pěti let. Jen si na něj počkám až na VOD, protože bych se k němu jinak asi neprokousal skrz tu Sophii Turner. Haj hou. 8)
721260
Ty vado, na ten vlak se fakt těším, protože jestli to někdo staví nad scény v Endgame (k čertu, i nad scény ve druhých X-Menech), tak to teda musí být akční design minimálně posledních pěti let. Jen si na něj počkám až na VOD, protože bych se k němu jinak asi neprokousal skrz tu Sophii Turner. Haj hou. *8)*
721258
4 0
reagují: Robur
reagovat
Dark Phoenix bude pouze trpke kasovni rozlouceni. Film je zakoncen vubec nejlepsi akcni scenou v cele serii (mozna krome Quicksilvera v kuchyni) a s prehledem si maze na chleba i akcni sceny v Endgame. Nenavidena Sophie Turner sice neni zazracna herecka, ale Jean zvladla zahrat v pohode a hlavne prehrava o parnik Jessicu Chastain, ktera ve vetsine scen vypada jako nekdo, kdo vubec netusi na jakem nataceni vlastne je. Pripominala mi posledni herecke vykony Bruce Willise. Ja jsem s ukoncenim teto generace X-menu spokojeny a spis me mrzi, ze je to opravdu na par let konecna.
721258
Dark Phoenix bude pouze trpke kasovni rozlouceni. Film je zakoncen vubec nejlepsi akcni scenou v cele serii (mozna krome Quicksilvera v kuchyni) a s prehledem si maze na chleba i akcni sceny v Endgame. Nenavidena Sophie Turner sice neni zazracna herecka, ale Jean zvladla zahrat v pohode a hlavne prehrava o parnik Jessicu Chastain, ktera ve vetsine scen vypada jako nekdo, kdo vubec netusi na jakem nataceni vlastne je. Pripominala mi posledni herecke vykony Bruce Willise. Ja jsem s ukoncenim teto generace X-menu spokojeny a spis me mrzi, ze je to opravdu na par let konecna.
6 -3
reagují: hroubek, imf
reagovat
Ja mam namisto druheho Spider-mana a druhych X-menu zafixovane jako nejlepsi komiksove filmy Temneho rytire, Muze z oceli, Constantina, Watchmany, Sin City, Logana a Prvni tridu.
721255
Ja mam namisto druheho Spider-mana a druhych X-menu zafixovane jako nejlepsi komiksove filmy Temneho rytire, Muze z oceli, Constantina, Watchmany, Sin City, Logana a Prvni tridu.
3 0
reagovat
reaguje na: Joker_George
Neni
721254
Neni
721251
2 -1
reagovat
A když už se v článku načal Keanu Reeves, není v plánu nějaké TOP 11 hollywoodských sympaťáků? :)
721251
A když už se v článku načal Keanu Reeves, není v plánu nějaké TOP 11 hollywoodských sympaťáků? *:)*
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Svarec
Rozdrbanie časových linií??? Aké preboha? To oveľa viac tie časové línie rozdrbali nový Avengers a nikto s tým nemá problém a zarobilo to 2 miliardy, oproti tomu je Budúca Minulosť slabý odvar, tam to bolo práveže ešte všetko krásne pochopiteľné. V Avengeroch  sa na tom nevedia zhodnúť ani samotný režiséri a scenáristi, proste bordel :))

Inak práve Budúcu Minulosť mám ja z X-menovských týmoviek asi najradšej, prepojenie starej a novej gardy, skvelý Peter Dinklage (inak ďalší člen GoT okrem Snasy a Aryi v X-menovskej sérii :))) a ten soundtrack k tomu, pecka. Tú pôvodnú trilógiu mám tiež rád aj tú nenávidenú trojku ;) No a okrem týmoviek samozrejme Logan a Deadpool 1,2 

A ako som tu už v minulosti písal, ono to vyzerá tak že najbližších 5 rokov X-menov v MCU neuvidíme a je to za mňa obrovská škoda, akože nevravím že pauza im neprospeje, len škoda že ten obchod storočia sa neuskutočnil o niečo skôr a tým pádom by sa aj X-meni pripojili skôr, takto vlastne prídu X-meni a všetci pôvodní Avengers ako Ironman, Cap, Hulk, Thor atď. už budú mať po svojich sériách a už nebudú súčasťou MCU a s Wolverineom alebo Magnetom sa už nikdy nestretnú :- A nakoniec z MCU bude len zrebootovaná X-men séria, škoda.
721249
Rozdrbanie časových linií??? Aké preboha? To oveľa viac tie časové línie rozdrbali nový Avengers a nikto s tým nemá problém a zarobilo to 2 miliardy, oproti tomu je Budúca Minulosť slabý odvar, tam to bolo práveže ešte všetko krásne pochopiteľné. V Avengeroch  sa na tom nevedia zhodnúť ani samotný režiséri a scenáristi, proste bordel *:))* Inak práve Budúcu Minulosť mám ja z X-menovských týmoviek asi najradšej, prepojenie starej a novej gardy, skvelý Peter Dinklage (inak ďalší člen GoT okrem Snasy a Aryi v X-menovskej sérii *:))*) a ten soundtrack k tomu, pecka. Tú pôvodnú trilógiu mám tiež rád aj tú nenávidenú trojku *;)* No a okrem týmoviek samozrejme Logan a Deadpool 1,2  A ako som tu už v minulosti písal, ono to vyzerá tak že najbližších 5 rokov X-menov v MCU neuvidíme a je to za mňa obrovská škoda, akože nevravím že pauza im neprospeje, len škoda že ten obchod storočia sa neuskutočnil o niečo skôr a tým pádom by sa aj X-meni pripojili skôr, takto vlastne prídu X-meni a všetci pôvodní Avengers ako Ironman, Cap, Hulk, Thor atď. už budú mať po svojich sériách a už nebudú súčasťou MCU a s Wolverineom alebo Magnetom sa už nikdy nestretnú *:-* A nakoniec z MCU bude len zrebootovaná X-men séria, škoda.
721233
3 -5
reagují: Joker_George, Svarec
reagovat

The New Mutants

Jsou nějaké drby proč se to pořád odkládá? Je to taková sračka nebo neví jak to prodat? :o Josh Boone se u toho evidentně zasekal a to mi přijde jako škoda :-
Jinak, že bychom se nedočkali nových X-menů se opravdu nebojim. Ta značka je pořád silná a je dobře, že se dočkáme změn přece jen to s námi táhli 19 let 8)
721248
Jsou nějaké drby proč se to pořád odkládá? Je to taková sračka nebo neví jak to prodat? *:o* Josh Boone se u toho evidentně zasekal a to mi přijde jako škoda *:-* Jinak, že bychom se nedočkali nových X-menů se opravdu nebojim. Ta značka je pořád silná a je dobře, že se dočkáme změn přece jen to s námi táhli 19 let *8)*
The New Mutants
6 -1
reagovat

Definitivní konec

Zásadní otázka je, jestli nějaké X-men na plátně ještě uvidíme. Jsou totiž dvě možnosti:
1. Disney počká pár let a pak udělá restart série s propojením s MCU.
2. Disney se vykašle na nějaký restart a bude si vyzobávat jednotlivé postavy z X-men komixů do MCU filmů a tým X-men už nikdy neuvidíme.
P.S. Deadpool. Pokud má Fiege smysl pro humor, tak by mohl Deadpool/Reynolds nahradit Stana Lee a dělat cameo v každém novém MCU filmu.
721246
Zásadní otázka je, jestli nějaké X-men na plátně ještě uvidíme. Jsou totiž dvě možnosti: 1. Disney počká pár let a pak udělá restart série s propojením s MCU. 2. Disney se vykašle na nějaký restart a bude si vyzobávat jednotlivé postavy z X-men komixů do MCU filmů a tým X-men už nikdy neuvidíme. P.S. Deadpool. Pokud má Fiege smysl pro humor, tak by mohl Deadpool/Reynolds nahradit Stana Lee a dělat cameo v každém novém MCU filmu.
Definitivní konec
4 -1
reagovat
Ty si svezi erkovy uplakanek.
721245
Ty si svezi erkovy uplakanek.
1 -2
reagovat

7 posledních hřebíčků do rakve

Bude dost smutné sledovat, že se Phoenix tržebně nepřiblíží ani k První Třídě nebo stejně průserové Justice League.
Vlastně bych to celé přirovnal k DCEU. Slibný začátek (Superman), příliš strmý rozjezd (BvS) až po průsery. Jediné co je drží nad vodou jsou jejich sólovky (zde Logan a DP).
PS: Možná kdyby vzali sólovou postavu "X-woman" nebo něco, udrželo by je to nad vodou :D
721238
Bude dost smutné sledovat, že se [b]Phoenix[/b] tržebně nepřiblíží ani k [b]První Třídě[/b] nebo stejně průserové [b]Justice League[/b]. Vlastně bych to celé přirovnal k [b]DCEU[/b]. Slibný začátek [b](Superman)[/b], příliš strmý rozjezd[b] (BvS) [/b]až po průsery. Jediné co je drží nad vodou jsou jejich sólovky (zde [b]Logan[/b] a [b]DP[/b]). [i]PS: Možná kdyby vzali sólovou postavu "X-woman" nebo něco, udrželo by je to nad vodou *:D*[/i]
7 posledních hřebíčků do rakve
2 -1
reagovat
"Ale nikde není psáno, že nebude brát v potaz existenci Avengers a divákům tím pádem nenabídne nejedno vtipné pomrknutí."

Jestli se nepletu, už v Deadpoolovi 2 nazval postavu Joshe Brolina "Thanosem". :)
721236
"Ale nikde není psáno, že nebude brát v potaz existenci Avengers a divákům tím pádem nenabídne nejedno vtipné pomrknutí." Jestli se nepletu, už v Deadpoolovi 2 nazval postavu Joshe Brolina "Thanosem". *:)*
5 -1
reagovat
Pořád mám pocit, že vedle Marvelu nemůže dost dobře existovat další miliardová komiksová série. Své o tom ví nejenom Fox, ale i Warneři a jiní. Nedá se každý měsíc poslat do kin miliardový filmový komiks, diváci tohle tempo nevydrží. Navíc mají očekávání nastavená na nové marvelovky, kterých je 3 až 4 do roka a ostatní komiksy ignorují, protože jim k zábavě stačí marvel. Ten konec xmenů byl očekávaný, stejně jako konec DCEU. 
721234
Pořád mám pocit, že vedle Marvelu nemůže dost dobře existovat další miliardová komiksová série. Své o tom ví nejenom Fox, ale i Warneři a jiní. Nedá se každý měsíc poslat do kin miliardový filmový komiks, diváci tohle tempo nevydrží. Navíc mají očekávání nastavená na nové marvelovky, kterých je 3 až 4 do roka a ostatní komiksy ignorují, protože jim k zábavě stačí marvel. Ten konec xmenů byl očekávaný, stejně jako konec DCEU. 
5 -4
reagovat
Budoucí minulost byla možná skvělý film, ale tím rozdrbáním časových linií šlo o začátek konce X-menů. Těžko se těšit na nový film, když člověk vlastně neví, kam patří a jak souvisí se starou trilogií. I Logan pro mě byl dost znehodnocen tím, že jsem nevěděl, jakou minulost Logan vlastně prožil.

Místo aby se producenti pokusili dát sérii nějaký řád, tak se na to prostě a jednoduše vysrali a na kvalitě a tržbách se to projevilo. Škoda, že tehdy neklapla ta Vaughnova plánovaná trilogie. Vidět sice v jednom filmu starou i novou gardu sice bylo fajn, ale s odstupem času to za to nestálo.
721233
Budoucí minulost byla možná skvělý film, ale tím rozdrbáním časových linií šlo o začátek konce X-menů. Těžko se těšit na nový film, když člověk vlastně neví, kam patří a jak souvisí se starou trilogií. I Logan pro mě byl dost znehodnocen tím, že jsem nevěděl, jakou minulost Logan vlastně prožil. Místo aby se producenti pokusili dát sérii nějaký řád, tak se na to prostě a jednoduše vysrali a na kvalitě a tržbách se to projevilo. Škoda, že tehdy neklapla ta Vaughnova plánovaná trilogie. Vidět sice v jednom filmu starou i novou gardu sice bylo fajn, ale s odstupem času to za to nestálo.
8 -3
reagují: FallenMaia
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se