Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Další Indiana Jones se začne točit příští rok


ikona
Mr. Hlad
chris prattharrison fordindiana jonessteven spielberg
Harrisona Forda čeká ještě jedno velké dobrodružství. 

Harrisonu Fordovi je šestasedmdesát a když by se rozhodl vykašlat na herectví nebo hrát jen v rolích, ve kterých se nemusí moc hýbat, nikdo by mu to asi neměl za zlé. On má ale jiné plány. Během slavnostní otvíračky zábavního parku Star Wars se ho zeptali na to, co by řekl na Chrise Pratta jako nového Indyho a Ford odpověděl, že Indy je on, vždycky bude a až umře, tak Indiana Jones umře s ním. Zároveň však prozradil, že další Indy by se měl začít točit už příští rok, což jsou dobré zprávy. 

O čem by měl být? To netušíme, ale před pár týdny se objevila informace, že by se Indy mohl podívat do poválečné Evropy. Konkrétně do Polska, kde prý nacisté po válce ukryli v dolech vlak plný zlata a ukradených uměleckých předmětů a artefaktů. Nejspíš mezi nimi bude i něco jako Archa úmluvy nebo Svatý grál. A pravděpodobně by se objevilo pár přeživších nácků, kteří by o něj mohli mít zájem… Tuhle verzi scénáře napsal Jonathan Kasdan a Dan Fogelman dostal za úkol ji trochu překopat, takže bůhvíco z toho nakonec vyleze. V každém případě to zní jako celkem stylový návrat ke kořenům a to bychom si nechali líbit. Tak snad Fordovi vydrží zdraví. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace