Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Rytíři a Spielbergův muzikál


ikona
Mr. Hlad
alicia vikanderamnestiegreen knighjohn cenana obzorusteven spielbergwest side story
Steven Spielberg chystá remake hudební klasiky, John Cena bojuje proti fakanům a Alicia Vikander se vydá mezi rytíře.  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte. 

V dramatu Amnestie se Aňa Geislerová a Marek Vašut budou vyrovnávat s následky komunistického teroru i dětskými nemocemi demokracie. V romantickém dramatu Tuscaloosa se hlavní hrdina zamiluje do dívky s rozpolcenou osobností. 

Steven Spielberg točí předělávku klasického muzikálu West Side Story, ve které se do sebe zamilují členové nepřátelských gangů. V hororu Run Sweetheart Run se jedno rande naslepo změní v krutý boj o holý život. 

John Cena bude v komedii Playing with Fire zachraňovat trojici dětí, které jsou víc než nezvladatelné. Eric Bana bude v detektivce The Dry pátrat po okolnostech smrti svého starého kamaráda i řešit vlastní minulost. 

Režisér Ghost Story David Lowery bude ve fantasy Green Knight oživovat artušovskou legendu o rytíři, který má přijít o hlavu. A bude u toho i Alicia Vikander. Ve Sweetness in the Belly bude Dakota Fanning pomáhat rodinám uprchlíků a hledat lásku. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace