Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Black Widow a první světová


ikona
Mr. Hlad
1917benedict cumberbatchblack widowcolin firthivan trojanmegan foxna obzorusam mendesscarlett johansson
Jak začínala Černá vdova? Půjdete se Samem Mendesem do války? A co dělá Megan Fox v Korei?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V dramatu Šarlatán si Ivan Tojan zahraje léčitele, mezi jehož klienty patřil i prezident. Režíruje Agnieszka Holland. V Ted K ztvární Sharlto Copley muže, který se rozhodl terorizovat Američany bombovými útoky. 

Scarlett Johansson a její Black Widow se konečně dočkaly vlastní sólovky, v níž bychom měli zjistit, jak se vlastně z téhle hrdinky stala superšpiónka. V Black and Blue bude policajtka Naomie Harris utíkat před svými zkorumpovanými kolegy. 

 

V thrilleru Hide and Seek bude Jonathan Rhys Meyers hledat ztraceného bratra a bude muset proniknout do velmi neobvyklé komunity. Megan Fox si v Jangsa-ri 9.15 zahraje fotografku, která fotila hrůzy války v Korei. 

Sam Mendes vás ve válečném dramatu 1917 vezme do zákopů první světové války a budou u toho i Benedict Cumberbatch nebo Colin Firth. V komedii Lexi se hlavní hrdina zamiluje do svého telefonu a jeho operačního systému. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace