Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Kevin Hart Oscary uvádět nebude


ikona
Mr. Hlad
kevin hart oscar oscar 2019
Sakra, to byl fofr… 

Když se objevila informace, že oscarovým večerem bude v roce 2019 provázet Kevin Hart, nebyli jsme zrovna nadšení. Tenhle komik je sice za mořem hodně populární, ale ve filmech mu to moc nejde, pokud jede sólo. S dobrým parťákem se zvládnout dá, jinak se však jeho humor skládá obvykle z pištění, křičení a vcelku okoukaných a ne moc vydařených vtipů. Ale jsou horší věci. V každém případě Hartova účast na Oscarech nás už trápit nemusí, protože je nakonec moderovat nebude. Radost z toho ovšem nemáme, důvod jeho neúčasti je totiž poměrně smutný. 

Hart oficiálně říká, že se rozhodl svou účast zrušit proto, že nechce svými výstupy narušovat večer, který má oslavovat film a umělce. A taky se omluvil za to jak se v minulosti vyjadřoval k LGBQT komunitě. Jo, je to tu zase. Proklaté tweety z dob, kdy humor, který mohl někoho urazit nebo pohoršit, nebyl důvodem k tomu, aby člověk přišel o práci. Na Harta se snesla kritika za jeho homofobní tweety a kvůli tomu, že si dělal legraci z homosexuálů. Původně se odmítal omlouvat, ale nakonec vyměkl a zároveň se rozhodl moderování odmítnout. Koho akademie osloví teď, těžko říct. Komici, kteří by neměli „problém“ s tím, že si v minulosti dělali legraci z někoho, kdo to při své citlivosti hůř vydýchává, zatraceně rychle docházejí. 

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace