Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Mladí zabijáci: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Proč by tohle někdo točil? Film si odpovídá sám: For the lulz.
Jiný význam tam asi není, když první hodina vypadá jako chytře natočená sonda do generace mladých vyrostlých na internetu, a pak se vše místo jakékoli gradace změní na Purge lusknutím prstu.
Žádný postupný přerod do chaosu, který by nějakým punkovým způsobem aspoň trochu dával smysl, jen čistý What the fuck did just happend!? moment.

Prostě další díl Očisty, jen točený partou postmoderních hipsterů - kde místo vybíjení si potlačované agrese se tu věší na kandelábrech za memy na facebooku. A celé je to jakože kritika Trumpovy bílé hetero ameriky, kde ženy a LBQT jsou tu čistě za objeti, které celý život všichni ojebávají, a pak je ti mávači americkou vlajkou ještě chtějí postřílet. Ne nerozumná myšlenka, ale zpracovaná satirou tak přízemně "shove it down your throat" primitivní, až je to vlastně docela otravné. Ale snad by to i fungovalo, kdyby film s takovým gustem nevyužíval zbraně které kritizuje. Protože když kritizovat objektivizování žen a tlak na to aby byly neustále sexy, tak proč to nedělat tím, že budeme objektivizovat ženy a ukazovat je permanentně co nejvíc sexy. To prostě dává smysl, ne? V tomto mám v podstatě stejné výtky jako v případě Sucker Punch.

Za dravou režii palec nahoru, za všechno ostatní... meh. I ten samotný 4chan bývá trefnější a hlubší kritikou společnosti než tohle. 6/10
702593
Proč by tohle někdo točil? Film si odpovídá sám: For the lulz. Jiný význam tam asi není, když první hodina vypadá jako chytře natočená sonda do generace mladých vyrostlých na internetu, a pak se vše místo jakékoli gradace změní na Purge lusknutím prstu. Žádný postupný přerod do chaosu, který by nějakým punkovým způsobem aspoň trochu dával smysl, jen čistý What the fuck did just happend!? moment. Prostě další díl Očisty, jen točený partou postmoderních hipsterů - kde místo vybíjení si potlačované agrese se tu věší na kandelábrech za memy na facebooku. A celé je to jakože kritika Trumpovy bílé hetero ameriky, kde ženy a LBQT jsou tu čistě za objeti, které celý život všichni ojebávají, a pak je ti mávači americkou vlajkou ještě chtějí postřílet. Ne nerozumná myšlenka, ale zpracovaná satirou tak přízemně "shove it down your throat" primitivní, až je to vlastně docela otravné. Ale snad by to i fungovalo, kdyby film s takovým gustem nevyužíval zbraně které kritizuje. Protože když kritizovat objektivizování žen a tlak na to aby byly neustále sexy, tak proč to nedělat tím, že budeme objektivizovat ženy a ukazovat je permanentně co nejvíc sexy. To prostě dává smysl, ne? V tomto mám v podstatě stejné výtky jako v případě Sucker Punch. Za dravou režii palec nahoru, za všechno ostatní... meh. I ten samotný 4chan bývá trefnější a hlubší kritikou společnosti než tohle. 6/10
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se